Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt olyan aki idegeskedett a...

Volt olyan aki idegeskedett a második trimeszterben? 16 hetes terhes vagyok és ma idegeskedtem lehet baj belőle? és az h 16-hetesen szurkál a hasam normális?

Figyelt kérdés

2014. márc. 3. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmi baj van aki az egész terhességét végig aggódja. A görcsök is normálisak, mivel nő a méhed, nyúlnak a szalagok stb.
2014. márc. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

16 hetesen az erősebb görcsök is normálisak, most nagyot nő a méhed, kiemelkedik a kismedencéből.

Szerintem nincs olyan kismama akinek egy ideges napja sincsen. Én volt hogy annyira sírtam hogy hánytam a végén... Nyilván a baba mindent érez, de kôzvetlen kárt biztos hogy ez nem okoz neki. Beszélj hozzá, nyugtasd meg, neked is jót tesz ez :-)

2014. márc. 4. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem szombaton meghalt a nagypapám, azóta sokat idegeskedem. Ráadásul nem tudok elmenni a temetésére sem, ez meg úgy felmérgel, hogy egyszer azt vettem észre, hogy mindenem remeg. A baba viszont jól van. Biztos érzi, hogy vigasztalnia kell, mert sokszor olyan hosszasan rugdossa a hasamat amíg erejéből kitelik. Olyankor mindig mosolyogni támad kedvem. Sajnos a kismamákkal is történik olyan, ami miatt idegesek, vagy szomorúak lesznek. Amíg a hasam nem keményedik, addig nem gondolkodom azon, hogy baja lenne. Többet pihenek és szedem a magnéziumot.
2014. márc. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!