Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt 1 cigi meg...

Terhesség alatt 1 cigi meg egy kis pia árt a babának?

Figyelt kérdés

8 hónapos terhes sógornőm halál nyugodtan mesélte a minap hogy karácsonykor (akkor volt 5 hónapos terhes) megivott 1 kupica pálinkát az ünnepi vacsorához, meg elszívott egy szál cigit, szilveszterkor meg ivott egy kicsit tequilát meg vodkát.

Levegőt alig kaptam a döbbenettől, de még a testvérem is csöndben volt és amikor megtörténtek ezek sem mondott egy szót se hogy figyelj már, ne mérgezd már le a gyerekünket...


Most nagyon aggódok hogy lesz e valami baj a babával, eddig minden rendben van vele elvileg, de nagyon félek hogy valami lesz vele emiatt...


2014. márc. 19. 19:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennyitől biztos nem lesz baja, de ennek ellenére nem értem minek volt rá szükség. Nem bírta ki? Egyszerűen nem értem, hogy nem lehet kibírni! Hogy nem gondol rá valaki hogy ott ül bent a pocakjában egy félig fejletlen pár száz /pár ezer grammos pici baba, akinek most nyomott le a torkán egy adag pálinkát meg egy adag büdös füstöt! Aztán amikor megszületik, és sokkal lényegtelenebb dologokért aggódunk! Másrészt a környezet is kifejezheté nem-tetszést, akkor lehet hogy nem olyan "menő" ilyenkor a terhes nő. Emellett én büntető törvénykönyvbe foglalnám a terhes nők dohányzását és piálását- kiskorú veszélyeztetésével ér fel!! És lehet hogy nem attól az 1 száltól lesz beteg, de az elv!! Vannak bizonyos helyzetek és helyek ahol nem piálunk,nem dohányzunk, pl.egy kórház, vagy akár nevezhetnénk ezt illemnek is!!
2014. márc. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!