Most mi van velem?

Figyelt kérdés
6 hetes 6 napos vagyok 5 hetesen voltam dokinál akkor látta a petezsákot de még benne embriót még nem most úgy érzem mintha nem lennék terhes anyira nincs hányingerem a hasszúrkálódásaim is megszüntek elment volna a baba? De semmi arra utaló jelet nem éreztem

2014. márc. 20. 09:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Majd visszajönnek azok a tünetek nyugi.
2014. márc. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 K.Ancsy válasza:

Ne aggódj, biztos nincsen semmi baj.

Addig jó, míg nincsenek rosszulléteid! :)

Ha a baba elment volna, azt megérezted volna!! Hidd el!! Erős vérzést és nagyon erős görcsöt éreztél volna.

20h km

2014. márc. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha megnyugtat Téged, nekem semmi tünetem nem volt. Olyan mintha meg akart volna jönni, néha úgy éreztem béha meg semmit.

Annyira eleje a terhességnek, hogy még olyan hatalmas tüneteket nem kell produkalni. Van aki hány és émelyeg, de ez us inkább 7-8 hétre jellemző.

Nulla tünettel, 5,5 hónapos a kislányom.

2014. márc. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!