Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye nem lesz baja a babának?

Ugye nem lesz baja a babának?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

16 hetes kismama vagyok és erős székrekedésem van . Van hogy 2-3 napig nem megy a dolog, hashajtót nem merek beszedni, az orvosnak, meg nem szóltam mert mindig összevissza ugrál a témák között és sokszor mindent elfelejtek amit kérdezni akarok, hozzá 2-3 hét múlva megyek legközelebb. A kérdésem, hogy mikor sikerül odáig eljutnom, sokszor nagyon erőlködnöm kell, és félek hogy ez árthat a babának. ugye ez nincs így?

Már nem tudom mit ehetnék. Rengeteg gyümölcsöt eszek ennél többet már nem tudok.

Előre is köszönöm a segítséget.



2014. márc. 20. 11:56
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Szedek terhesvitamint amiben alapból van magnézium de az orvos aztmondta szedjek mellé még magneb6-ot 3x2-t. Viszont mikor beveszem annyira rosszul vagyok, lekell feküdnöm mert szédülök meg hányingerem van. Nemèrtem minek ez a Sok tabletta, tisztára úgyérzem magam mintha súlyos beteg lennék.


Amúgy most bevált a kiwi, egyenlôre maradok annál. Amúvy nem vagyok egy Nagy teás, nagyon ritkán iszom, a gyümölcslé szintén olyan hogy ha megkívánom. Úgyérzem elég válogatós lettem mióta babát várok. :))

2014. márc. 21. 11:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!