Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetesen érzetem picit...

14 hetesen érzetem picit mozogni a babót. De már két napja nem nagyon érzem. Baj van?

Figyelt kérdés
Most 15 hetes vagyok, napok óta köhögök, mindig azt hiszem, hogy amikor befeszül a hasam a köhögéstől, az árt a babának.
2009. dec. 16. 10:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem annyira még nem érezheted ennyi idősen, mert még picike. Viszont ahogy nő, annál intenzívebbek lesznek a mozgásai, annál jobban fogod érezni őket. A köhögéstől a babádnak nem lesz semmi baja.
2009. dec. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi.
2009. dec. 16. 10:24
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 18 hetesen éreztem először a rugdosását, előtte lévő hetekben talán 2-szer összesen, hogy símogat belülről. Tehát az elején még csak ritkán érzed mozogni (lehet, hogy a következő 4-5 napban sem, mert nem érint olyan helyet, amit éreznél)utána ahogy erősödik, egyre erősebben és sűrűbben. 35 hetes kismami
2009. dec. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi meg van idod, csak legy turelmes...En eloszor 17 hetesen ereztem, mintha megsimogatta volna a tenyerem, nem mondhatom, hogy eros mozgas volt, de igy is egy erdekes erzes, azota sem erzek erosebb mozdulatokat, pedig lassan 20 hetes leszek, de nem idegsekedek, mert a tegnap voltam uh-on es az aktivitasara 5 -ost adott az orvos,a ferjem szerint tancos labu gyerek lesz :), tehat nincs semmi baj ha nem erzed :) majd ha meg nonek, aztan bepotoljak a mozgasokat :)

En amikor kohogtem, egy kicsit osszehuzodtam, hogy ne feszuljon meg nagyon a hasam, mert nyilalast is ereztem az elejen ami nem volt kellemes, de szerintem a babanak nem lesz baja tole.

Boldog babavarast!

2009. dec. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen nekem is bele szokott nyilalni a fájdalom, de akkor én is összehúzódok.
2009. dec. 16. 13:04
 6/6 anonim ***** válasza:

14 hetesen 2x éreztem olyat, mintha belülről simogatná a hasam. Aztán csak 16 hetesen éreztem megint a simogatást, ami néha átment csikis érzésbe. A védőnő majdnem kiröhögött, hogy biztosan csak beképzeltem, meg ilyenek. Utána megint semmi. 18 hetesen egészen apró rúgásokat éreztem, majd napokig semmi, 21 hetesen egyszer csak akkorát rúgott, hogy azt hittem kibújik oldalt. Azóta minden nap érzem, egyre erőteljesebbek a mozgásai, és egyre több az "aktív" időszaka. Már tisztán éreztem azt is, amikor megfordult a pociban.

A védőnőnek a 21. héten mondtam, hogy ez már biztosan "Ő" lesz. Na, ez már tetszett neki is.

28 hetes km.

2009. dec. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!