Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kivancsi lennek hogy kinek...

Kivancsi lennek hogy kinek milyen tunetei voltak terhesseg alatt es hogy fiu vagy lany lett?

Figyelt kérdés
2014. márc. 20. 19:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A 2 éves fiamnál 16hetesig megállás nélkül hánytam.

Most megint terhes vagyok fáj a gyomrom leginkább csak fekve bírom hányingerem is van szerencsére még nem hánytam és remélem nem is fogok és az se lenne rossz ha hamar elmúlna. Még nem tudom hogy fiú vagy lány

2014. márc. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

nekem is fiam van

A terhesség alatt egyszer sem hánytam, csupán émelyegtem, leginkább a szagoktól.

Az elején iszonyatosan kívántam a savanyú ízeket, de az extra savanyúakat. Aztán ez elmúlt, és a kívánósság is.

Lényegében semmi extra eltérést nem tapasztaltam a terhességem alatt ahhoz képest mint ami alap állapotban van.

2014. márc. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

szia, 99%, hogy fiam lesz, 19 hetes lassan, eddig teljesen probléma mentes vagyok :) remélem így is marad.


A nővérem kb 13-14 hétig napi szinten rosszul volt és épp hogy napi szinten hányt is. neki is fia lesz :)

2014. márc. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem a 7.héttől állandó hanyingerem volt, 12.héttől hettol hanytam a 17.ig. 12.hétig mindennapos durva fejfajasom volt. És etvagytalan voltam a 30.hetig . Utána is csak azért sajnáltam jobban ,hogy hizzon a KISLANYOM :-)
2014. márc. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én az 5. hét elejétől kezdve hánytam, hányingerem a mai napig van, de már csak reggelente. Enni alig tudok, leginkább csak gyümölcsöt. Egyéb tünetem nem volt. Kislánynak néz ki egyelőre, de még nem tudom biztosra.
2014. márc. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én egyszer sem hánytam, nem voltam kívánós, bár ételek közül a sós ízűeket ettem szívesebben. Egyedüli tünetem a gyakori fejfájás volt az első trimeszterben. Még nem született meg (36 hetes vagyok), de kisányt mond minden vizsgálat.
2014. márc. 21. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az elsővel végig émelyegtem lányom lett.A másodikkal semmi bajom nem volt fiú lett.

Most a harmadikkal minden megtalált:) 14hétig émelygés,rettenetes szagundor+húsundor-étvágytalanság,17héttől szorongás,remélem ennél több nem lesz:)) Most lányt mondtak.Hányni egyikkel sem hánytam,bár az talán jobb lett volna mint a folyamatos émelygés.

2014. márc. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
szia! egyszer sem hánytam, néha émelyegtem, a legelejétől kezdve nem kívántam semmi édeset,inkább sós-savanyút,majd minden tünet teljesen elmúlt, azóta sincs kívánósság, tulajdonképpen semmi azonkívül,hogy nő a pocakom. Kisfiúnk lesz.
2014. márc. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Nekem úgy néz ki kisfiú, nem hánytam és egyértelműen a sós ízeket kívánom, nem az édeset.
2014. márc. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

semmilyen jellegzetesen terhes tünetem nincs, nem hánytam egyszer sem, nem émelyegtem, a szagokat is bírtam, nincs gyomorégésem (csak ha bezabálok), nem görcsöl a lábam... a bőröm viszont nagyon csúnya és állandóan gyümölcsöt ennék

kislányt várok.

2014. márc. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!