Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezek előjelek? MEnnyi lehet...

Ezek előjelek? MEnnyi lehet még hátra szerintetek? 40hkm

Figyelt kérdés
egész éjjel fájt a keresztcsontom, farokcsontom, nyilallt a hüvelyem, szúrt a szeméremdombom mögött. Volt 3-4 fájásom is, stopperrel mértem, 35-50 mp-sek voltak, de nem volt köztük rendszer. Annyira erősek nem is voltak, hogy esetleg ne tudjak közben megszólalni. Folyamatos hányinger, hasmenés, és mindenhogy kényelmetlen fekvés. Furcsa mód sokat kaparászott a lányom alul a kis kezecskéivel. Szóval így telt az éjszakám, most hulla vagyok. Nem tudom, ezek most a szülés előjelei vagy még csak bővren készülődik a szervezetem? Múlt pénteken még tök zárt voltam.
2014. márc. 21. 07:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Bizony már előjelek. Könnyű szülést! :)
2014. márc. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
neked is így volt?? Annyira bizonytalan vagyok :/ nagyon keserves terhességem volt, tényleg nagyon elegem van már, el is vagyok keseredve hogy kihúzzuk a 42. hét végéig és indítani kell... nem akarom beleélni magam semmibe
2014. márc. 21. 08:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyjából így kezdődött az első szülésem. Kicsit fájdogált a derekam, csak épp annyira, hogy nem tudtam tőle aludni. A hasmenés is szülés előtt nem sokkal szokott jelentkezni, legalábbis nekem így volt. Még nem biztos, hogy beindul a szülés, de azért könnyen elképzelhető. Ha a fájások sűrűsödnek vagy erősödnek, akkor kell a kórházba menni. Addig is napközben próbálj sokat pihenni, aludni, hogy legyen erőd a szülésre, ha sor kerül rá. Én az éjszakai ébrenlét után két fájás között még aludtam otthon.
2014. márc. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönömmmmm :)))
2014. márc. 21. 13:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogy vagy? Fájdogálsz még?
2014. márc. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
per pillanat nem, de most nem emlékszem, hogy előbb volt-e fájás vagy sem... tudniillik amilyen szörnyű éjszakám volt, előbb ébredtem fel véglegesen. :D Arra viszont emlékszem, hogy reggel többször felkeltem 1-2 fájásra
2014. márc. 21. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!