Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes kismama vagyok, és...

20 hetes kismama vagyok, és coli baktérium van a vizeletemben már most harmadszorra. Már szedtem rá két fajta antibiotikumot, most a semicillint szedem, eddig semmi javulás. Aggódom nehogy valami baja legyen a babának. Volt másnak is ilyen panasza?

Figyelt kérdés
2014. márc. 21. 09:31
 1/9 anonim ***** válasza:
tőzegáfonya kapszula antibiotikum után
2014. márc. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 veronika19 válasza:
Akár mit szedsz utána, a gyereknek már gyengíted az immunrendszerét... Ha írsz privát üzenetet, küldök egy linket, ott vannak jó dolgok, csak legutóbb is reklámnak nyilvánították a linkem és leszedték...
2014. márc. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az antibiotikum mellé szedtél probiotikumot? Azt is kell. Én is érzékenyebb vagyok a colira és nekem urológus mondta, antibiotikumtól is előjöhet, úgyhogy mindig kell mellé valamilyen probiotikum. És sok folyadék meg tőzegáfonya.
2014. márc. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Csakis olyan szert szedjél terhesen, amit az ORVOS ajánl!!!! Semmiféle privi üzenetnek ne higgy, mert ellenőrizhetetlen és sarlatánság lehet, ami veszélyezteti a babádat!

Vizelettenyésztést kell csinálni. Keress fel urológust, aki leveszi a vizeletet katéterrel és megcsinálja a tenyésztést. A szemicilinre lehet, hogy rezisztens a bacid. Sajnos tenyésztés nélkül nincs értelme! Minél hamarabb menj orvoshoz (urológushoz)

2014. márc. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Akár mit szedsz utána, a gyereknek már gyengíted az immunrendszerét"


Ne mondj már kérlek sületlenségeket nagyon szépen kérlek! Ha valamit állítasz, azt alá is kell tudni támasztani. MI az, hogy "gyengíti az immunrendszerét". MIlyen sejteket? Mit csökkent, mit növel? Melyik immunválaszt befolyásolja?

2014. márc. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Olyat nem mondott az orvos hogy ez gyengítené a baba immunrendszerét,ha ennyire komoly lenne a baj biztos befektetett volna a kórházba.
2014. márc. 21. 14:43
 7/9 A kérdező kommentje:
A semicillint az orvos írta fel,magamtól nem szednék semmit,és még a tőzegáfonya teát iszom.
2014. márc. 21. 14:45
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem szedtem semmit az antibiotikum után,de fel fogok keresni egy urológust a biztonság kedvéért.Köszönöm a válaszokat!
2014. márc. 21. 14:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen az urológus a megoldás, mert tenyészteni kell! Muszáj kikezelni, nehogy rámenjen a magzatburokra, csak el kell találni a neki megfelelő antibiotikumot.
2014. márc. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!