Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek fiúra vagy lányra...

Szerintetek fiúra vagy lányra van nagyobb esély?

Figyelt kérdés
Dec. 27-én volt az utlosó mensim. Azaz 12 hetes vagyok. Január első hetében voltunk csak együtt! A ciklusaim inkám 28-30naposak voltak. A kérdésem az hogy milyen neműre van nagyobb esély? Ha valakinek van ötlete vagy saját tapasztalata és megosztja velem nagyon köszönöm!

2014. márc. 21. 15:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez alapján a peteérésed előtt voltatok együtt. A fiúk általában gyorsabbak így ha már egy érett pete "várja" őket, akkor valószínűbb a fiú, viszont a lányok általában tovább életképesek, tehát ha nekik kell várniuk a petére, akkor nagyobb az esély a kislányra.


Tehát nálatok a kislányra van több esély valamicskével.

2014. márc. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem meg dec 29-én volt utoljára mensim, és 12.én volt peteérésem, 10-11.én voltunk együtt a férjemmel. Akkor ezek szerint nekem fiúra nagyobb az esély?
2014. márc. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Illetve a fent leírtakat még árnyalja a tény, hogy átlagban több fiú születik, mint lány. Illetve ha az apa családjában sok fiú van, akkor is nő az esély a fiúra...


Összegezve: kb 50-50% és a végén úgyis tök mindegy, mert imádni fogod :D


Jó babavárást! Számolj be az eredményről!

2014. márc. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kettes: Hát határeset, ezek szerint ti is a peteérésed előtt voltatok együtt. Idézet egy cikkből: "Ha a pár a peteérés előtt 2-3 nappal van együtt, általában lány, ha a peteérés napján, akkor fiú fogan."


De ha ezekben a statisztikákban annyira meg lehetne bízni, akkor mindenki ez alapján "készítené" a babát... de nem így van :)

2014. márc. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Természetesen mind1!!! Nagyon fogjuk imádni! De fiút szeretnénk! Rosszullétek alig-alig voltak! Illetve 4D-n volt a lábaközt valami, de a szonpgráfus szerint lehet csak a farokcsont látszott... kíváncsi vagyok ezért "nyomozgatok" :)
2014. márc. 21. 16:07
 6/9 anonim ***** válasza:

Lehet kapni ebay-en,nem meghatarozo tesztet.Azt mondjuk nem tudom,hogy jo e valamire.

[link]

2014. márc. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mi pont peteérés napján voltunk együtt és kisfiúnk lesz :) de kedves kérdező akár lehetett egy félnappal előbb a peteérésed, és ha többször voltatok együtt azon időben nem lehet tudni melyik együttlétből fogantál meg. mi peteérés egy hetes körzetében csak az nap voltunk együtt.
2014. márc. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Utolsó mensim 25. Volt tavalyelőtti decemberbe, mikor terhes lettem. Október 2.-àn megszületett. Kislanyom lett!

Szerintem nem ettől függ, de legyen kislany a tippem.:-)

2014. márc. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi is pont peteérés napján voltunk együtt és fiú lett...
2014. márc. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!