Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek has viszketés...

Mit tegyek has viszketés ellen? Másnak is ilyen /-volt/ a hasa?

Figyelt kérdés
38+1 hkm vagyok. Első babámmal. Lassan 1hete viszket a hasam baba testápolóval kenem naponta többször de nem múlik :-( Kellemetlen. És hasam kemény keményedik de hasam alja puha néha lötyögve érzem. El vagyok emiatt keseredve. Hétfőn megyünk dokibàcsihoz sajna addig csak itt tudok tanácsot kérni. Amit nagyon köszönök!!!

#Has viszketés
2014. márc. 21. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen nekem is volt, nem is egyszer :) Babaolajjal kenegesd, nekem az vált be :)


3 gyerekes anyuka

2014. márc. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, egy babám van. Olíva olaja, babaolaj, Baba kakaóvajas testápoló, Mandula olaj, Avokádó olaj (ezer év mire beszívódik) ezek váltak be nekem.
2014. márc. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a mellem viszketett nagyon, aztán valahol olvastam, hogy szódabikarbónás vízzel kell megtörölni. Nekem bevált. Pár napig törölgettem és elmúlt a viszketés.
2014. márc. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

fú, de még hogy viszketett a bőröm!!!!

amúgy is érzékeny, irritációra és hámlásra hajlamos, vízhiányos és száraz a bőröm, de terhesség alatt voltak hetek, mikor majd megőrültem.


én vettem egy nagy pumpás testápolót (ilyet: [link] ) az ágy mellé tettem, és ha kellett, még éjszaka is bekentem magam vele vastagon (szinte tocsogtam) így el lehetett viselni.


lehet, hogy gyógyszertárit kellene kevertetned magadnak.


ezt a haskeményedést nem értem. a vége felé nekem mindenhol kemény volt, én csak azt éreztem, hogy már alig fér el odabent a kisfiam :)

nekem nem is szállt le a hasam, vagy csak nem látszódott (?) na mind1, sokféle várandósság van, ne aggódj :)

a bőrödet meg kenegesd, ártani nem árt :)

2014. márc. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!