Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges terhes barátnőm?

Lehetséges terhes barátnőm?

Figyelt kérdés
1-2 honapja hozzá érintettem párszor a péniszem a vaginájához késöbb megujaztam megjött neki abba a hónapba de most 1 héttel mielött megjönne erős fehér folyása van meg most fáj a melle kicsit aggódok vagy ne izguljuk túl ?
2014. márc. 21. 21:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha nem raktad be neki akkor nem terhes.
2014. márc. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
dehogy raktam mind a ketten szűzek vagyunk csak na :/
2014. márc. 21. 21:22
 3/11 anonim ***** válasza:
Ne aggodj, ha nem elveztel el a hüvelye környékén akkor az eselye a terhességének kb nulla
2014. márc. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
jó de mivan akkor ha az előváladék rá ment és mikor megujaztam bekerült a hüvelybe ?vagy nagyon kicsi az esély hogy terhes legyen?
2014. márc. 22. 00:39
 5/11 anonim ***** válasza:
Irtó kicsi az eselye, szinte nulla, de ha az megnyugtat vegyetek a dm-ben egy olcsó x-epil tesztet, az megbízható és csak pár száz Ft, és reggel vegezzétek el. Tuti, hogy negativ lesz és akkor mindketten megnyugodtok.
2014. márc. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A barátnőd a menzesz előtti tüneteket produkálja.Lehet eddig még nem volt neki ilyen,majd mostantól ez is előfordul.Szerintem nincs miért aggódni,ha még valóban szűz a leányzò.Elég valószínűtlen,hogy kívűlről a szűzhártyán át fúrja magát a kis.....:-)
2014. márc. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
16 éves
2014. márc. 22. 11:34
 8/11 anonim ***** válasza:
nyugi, nem terhes. egyrészt megjött neki akkor rendesen. a mostani pedig menzi előtti tünet. egy héttel a mezni előtt jellemző sokaknál a folyás és a mellfájdalom is.
2014. márc. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
jó akkor megnyugszok :) végülis belegondolva más védekezés nélkül szeretkezik megszakítással és ritkán esnek teherbe :) egyedül ez a tudat nyugtat
2014. márc. 22. 19:33
 10/11 anonim ***** válasza:
Kérdezô ezt rosszul tudod... nagyon is sokan esnek ugy teherbe. Mindig huzz gumit vagy a làny szedjen gyogyszert.
2014. márc. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!