Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elmúltak a tüneteim. Baj lehet?

Elmúltak a tüneteim. Baj lehet?

Figyelt kérdés
10hetes kismama vagyok, elmúlt a hasszúrka, a hányinger az émelygés. .szóval minden egyszerre.
2014. márc. 23. 06:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Majd visszajönnek. Örülj,h van egy nyugis napod.:) Tényleg szokott ilyen lenni,nekem is volt,h 2-3 napig semmi,azután újra.
2014. márc. 23. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Roberta77 ***** válasza:

Szia! Épp tegnap tett fel valaki ilyen kérdést:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

Amúgy én is 10 hetes vagyok és nekem is elmúltak a tünetek.

El is rohantam az orvoshoz,aki megnézett ultrahanggal és minden rendben van a picivel :-)))

2014. márc. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Van amikor természetes, de van amikor nem, nekem az elmúlt tünetek a terhesség végét jelentették.
2014. márc. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor biztos baj van nálam is.
2014. márc. 26. 12:18
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos ami biztos menj el dokihoz es nezze meg ultrhangon a kicsit. Sajnos nekem volt ket vetelesem es mind a kettonel elmultak a tuneteim. Mind a ketszer babo elhalt. Ugyanakkor a mostani kistesonal, szinte alig volt tunetem neha emelyegtem es az is hamar elmult be is voltam tojva h megint baj van. De nem volt baj, es ma mar 9 hetes gyonyoru baboka aki itt szuszog mellettem. En hetente jartam orvoshoz hetente netze UH-n egeszen a 16ik hetig. Igy en is megnyugodtam h minden rendben. Csak azert irom h nem biztos h rosszat jelent, de biztos ami biztos nezesd meg h minden ok. sok sikert! drukkolok.
2014. márc. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hétfőn megyek uh-ra.

Remélem minden rendben lesz

2014. márc. 26. 13:36
 7/11 anonim ***** válasza:
Hétfőn? én addig megőrülnék....
2014. márc. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hamarabb nem tudok sajnos .
2014. márc. 26. 23:44
 9/11 anonim ***** válasza:
És ha baj lenne, akkor is várnál hétfőig? Erre való az orvosod, ha baj van, el tudd érni, biztos nincs baj, viszont idegeskedni fogsz még 4 napig.
2014. márc. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne ,hogy nincs baj.
2014. márc. 27. 10:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!