Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhes vagyok,2 hétig...

7 hetes terhes vagyok,2 hétig voltak tüneteim, de hirtelen elmúltak. Bajt jelent?

Figyelt kérdés
Csak holnap megyek orvoshoz, de félek hogy baj van mert egyik pillanatról a másikra elmúltak a tüneteim (egész napos émelygés). Akiknél hasonló volt, mik a tapasztalatok? Megmaradt a baba?
2013. szept. 23. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, lehet semmit nem jelent. Persze írják, hogy a tünetek hirtelen elmaradása gondra is utalhat, de nem feltétlenül. Nyugodj meg, jó hír, hogy holnap mész orvoshoz. Uh lesz? Azért említsd meg a dokinak, hogy mit tapasztalsz.
2013. szept. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia, én ugyan így voltam, mint te. Mikor kiderült, hogy terhes vagyok, akkor volt hányingerem, émelygés, meg minden amit akarsz, kb. a 6. hétre elmúlt, de hál istennek semmi baj nem történt, és azóta sem jött elő. Néha fáj a mellem, de kb. ennyi, és ezen kívül fantasztikus a várandósságom, irigykednek rám a környezetemben, mert semmi terhes tünetem nincs, csak a hasam és a babám növekszik :-D Nyugi, nem lesz semmi baj.

14+5 hkm

2013. szept. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szia.


nálam ugyanez volt, mintha elvágták volna a terhességet, sem rosszullét, sem mellfeszülés, semmi nem volt.

magam nyugtatására elmentem orvoshoz és semmi gond nem volt, rá két napra pedig úgy elkezdtem hányni, hogy azt kívántam, bár ne nyafogtam volna, hogy hol vannak a tüneteim. :)

semmi baj nem lesz!!


16+4 hetes kismami

2013. szept. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bárcsak igazatok lenne! (persze a hányást leszámítva :) ) Majd megírom hogy mi volt, holnap este 7-re megyek dokihoz.
2013. szept. 23. 18:18
 5/6 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál, minden rendben :) Azóta néha enyhén émelygek megint, remélem nem fog visszaerősödni. Köszi a válaszokat!
2013. szept. 26. 08:01
 6/6 anonim ***** válasza:
örülök neki! most már nyugi, boldog babavárást! :)
2013. szept. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!