Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetesen elment a nyákdugó,...

25 hetesen elment a nyákdugó, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, már irtam ezzel kapcsolatban. A lényef hogy szerdán jöttem haza a kórházbol. kirai fájásoj miatt voltam bent. Ott sikerült teljesen leállítani. Tegnap előtt óta sokszor görcsöltem megint, és keményedik a hasam. Ma elment a nyákdugóm. de most nem görcsölök, kicsit a derekam fáj. magnerotot szedek 3*2-őt. a korházban teljeseb zárt voltam, csak a méhnyak volt kicsit megrövidülve. Kiraszülés lesz??? Mit csináljak????
2014. márc. 23. 10:51
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
bocsi a sok hibáért, telefonrol irtam
2014. márc. 23. 10:53
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azonnal szolj a dokidnak! Amugy hallottam olyan esetekrol hogy a dugo tavozasa utan meg hetekig bent maradt a baba. Amugy biztos hogy a dugo volt?
2014. márc. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Második babó. Az első terhességről ismerős. Fehér kocsonya szerű izé :/
2014. márc. 23. 10:58
 4/24 anonim ***** válasza:
73%

szerintem kórházban lenne a helyed.


nekem 24 hetesen ment el a nyákdugó, és meg is szültem a halott babámat.

2014. márc. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Nem ijesztgetés, de szerintem ebből koraszülés lesz. Ha bent is tudják még tartani valameddig, akkor sem húzhatod így hónapokig. Minél hamarabb menj kórházba, mert tüdőérlelőt is adnak ilyenkor, és szigorú ágynyugalom kell.

Van a városotokban koraintenzív? Ha nincs, lehet átszállítanak egy olyan helyre, hogy a babát azonnal inkubátorba tudják tenni és megkezdjék a kezelését!

Remélem tévedek!

2014. márc. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Irány a korház most!!!! Remelem minden ok. Majd írj
2014. márc. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem is kórház, az én babám is koraszülött lett, mert a dokim nem vette komolyan a keményedéseket és nem javasolt magnéziumot. Visszafordítani nem tudták viszont 1 napig benn tartották, így hatot a tüdőérlelő. 5 hét volt mire haza jöhetünk, sok hasonló esetet hallottam. Menj be a kórházba ott jó helyen vagytok és kívánom még hetekig a pocakodba lakjon ne inkubátorba :D
2014. márc. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Menj ugyeletre mindenkepp de ne ijedj meg!

Nekem 30 hetesen ment el hazaengedtek semmi tunetet nem mutattam szulesre (24 hetesen mar bevereztem, egyszer szabalytalan osdzehuzodasaim voltak es akkor mar kilatasba tettek a koraszulest).. Azt mondtak nyakdugo tobbreszletben is tavozhat, hat igy is volt... Itthon meg napokig jottek 1 centis lilas veres kocsonyas allagu darabok!

Szexualis elet tabu volt a 36. Hetig utana csak gumival voltunk egyutt a fertozesek miatt...

42.hetre jott a Fiunk szulesinditassal 20 ora vajudassal, mesterseges tagitassal (ballonnal 2 ujjnyira amit a mehszajba tettek fel) es csaszar lett a vege...



Remeljuk csak egy darabja valt le! Menj dokihoz, hogy megnyugtassanak es vigyazz magatokra nagyon! A takaritast is felejtsd el!!!! Csinaltasd meg Paroddal vagy kerj meg testvert vagy bejaronot... Pihenj es fekudj sokat!

2014. márc. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Kórház azonnal! Diaphyllin(tüdöérlelö)! Ebböl sajnos koraszülés lesz... Még jo lenne ha vagy 3 hetet kihuznátok, addigra eléri a baba a 900-950g-ot, most még nagyon pici, olyan 600g...drukkolok!
2014. márc. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
En a gorcsokre gorcsoldot kaptam (valami venykoteles enyhe nyugtatot) es 3*2 magnerot allandoan, es mikor kemenyedtem pluszba magnerot!
2014. márc. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!