Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Crinone gél gondok Sos?!

Crinone gél gondok Sos?!

Figyelt kérdés
8 hetes kismama vagyok, lombikos. Naponta használok Crinone gélt. Kb. 6 hete. Az orvos azt javasolta hogy 3 naponta öblögessek, mert csomósodik. ( egy csepp ecetet kell tenni 1 liter forralt, lehűtött vízbe) Azt gondoltam ez elég.Ma amikor elmentem tusolni, valami nagyon kemény csomót éreztem a hüvelynyílásomnál. MEGIJEDTEM! Kimasszíroztsm, és öklömnyi Crinone gél távozott belőlem. Persze ekkor már rásegítettem, hogy kijöjjön a többi is. Borzalmas volt!!! Feketés barnás részek is voltak benne. Ugye nem lehet ettől baja a babának?? Más is járz így? Aki ilyez használt hetekig, mit tett ennek elkerülésére? ( Bocsi, de nem tudtam szebben leírni! Kérlek írjatok!

2014. márc. 23. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Öblögetést ne csináld semmi értelme. Én 16. hétig használtam. 2-3 naponta felvettem egy steril gumikesztyűt azzal felnyúltam és óvatosan kiszedtem, ez ilyen, enm lesz baj tőle.
2014. márc. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, igazad van, az öblögetés tényleg 0
2014. márc. 23. 20:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Van tapasztalatom. 8 lombik (ebből 1 sikeres) vana hátam mögött.
2014. márc. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Először én is öblítéssel próbálkoztam de semmi nem jött ki. Azóta minden reggel mielőtt felteszem az újat, lefertőtlenített ujjal kipiszkálom az előző napi maradékot, így sokkal hatásosabb.
2014. márc. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi Lányok, sokat segítettetek:-)
2014. márc. 24. 13:14
 6/6 anonim ***** válasza:

szia, szerintem se öblögesss.

én nem is piszkálgattam soha (minek oda felnyúlkálni...), magától kijött mindig, ami fölösleges volt, vagy kakiláskor, amikor erőlködtem vagy pisiléskor, amikor megtöröltem magam.

lehet barnás, nekem azt mondta az orvos, hogy a tüszők szívódhatnak fel kicsit vérezve, attól lehet az elszíneződés.

2014. márc. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!