Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csinálnátok a helyemben?

Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
röviden annyi a lényeg hogy első babánkra 7évet kellett várni mire összejött. áprilisban lesz 1éves. szeretnénk kis tesót de még szeretnénk 1évet várni. de attól félek hogy a tesóra is sokat kell várni :( igy nem tudom el dönteni hogy szedjem e a gyógyszert tovább vagy nem. párommal már beszéltünk erről ő se tudja hogy mi legyen pontosan. nem vagyunk már olyan fiatalok én 29 leszek idén párom 31 lesz e hónapban. ti mit csinálnátok ha ilyen helyzetben lennétek?

2014. márc. 23. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Megvárnám azt az 1 évet, fiatalok vagytok még, nem valószínű hogy erre is 7 évet kell várni :)
2014. márc. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

29-31.évesen még igenis fiatalok vagytok, nem a középkorban vagyunk mikkor 30 évesen már meghaltak az emberek.

Én ha úgy érezném hogy kell az az egy év ,akkor várnék. Utána meg egy év próbálkozás után ha megint nem jön forduljatok orvosoz vagy lombik is megoldás lehet.

2014. márc. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Szia, Én személy szerint nem várnék vele, mert az az 1 év nem oszt nem szoroz, még ha netán a közeljövőben össze is jõn a kis tesó, akkor is majd nem letelt az az 1 év amennyit várni akartatok, de ha meg a pici is megint sokára jön össze, akkor meg jobb minnél elöbb, belevágni.Sok sikert.Üdv:34 hkm
2014. márc. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Állítsatok fel listát a várni és nem várni okokra. Beszéljetek róla aztán döntsetek ti, nektek kell nem nekünk.
2014. márc. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
hát én nem várnék, ha betudjátok vállalni. Mi 4,5 évet vártunk az elsőre. 8 hós volt mikro elkezdtünk tesóval próbálkozni, de nekünk nem jött össze több így sem.
2014. márc. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi 3 évet vártunk a kislányunkra. Mi a születése után egyáltalán nem védekeztünk, pont emiatt, hogy ki tudja, mikor jön megint össze. (Nem derült ki különösebb ok, hogy miért nem sikerült.) 17 hónapos volt a kislányom, mikor terhes lettem. Lényegében 14 hónap alatt összejött, mert az első 3 hónapban nem volt mensim. Az a baj, hogy nem tudhatod, lehet, hogy rögtön sikerül, lehet, hogy ugyanúgy évekig tart. Mi idősebbek vagyunk 35 és 37, ezért sem akartunk várni.
2014. márc. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!