Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért van a magzatmozgás...

Miért van a magzatmozgás számlálás? Mi történhet még odabent a picivel ennyi idősen? Hogyan előzhető meg a baj? 33khm

Figyelt kérdés
2014. márc. 24. 10:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos végig történhet rossz dolog benn a picivel. Szerintem sajnos maga a magzatmozgás számolás nem előzi meg a bajt, de talán az esetek egy részében megmenthető a baba ha azonnal kiveszik. Pl ha rá van tekeredve a köldökzsinór. Ezért kell elvileg figyelni...
2014. márc. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A normális magzatmozgás megléte jelenti hogy a baba jól érzi magát.Ha nem mozog órákig vagy egy félnapig ennyi idősen,akkor orvoshoz kell menni.. inkább többször feleslegesen,mint egyszer későn... Az orvosnak kell odafigyelnie a szívhangra,az uh-ra. Nagyon sok dolog történhet még a picivel odabent,oxigényhiány,köldökzsinór csavarodása-megtörése,intrauterin asphyxia,fertőzések,meconium,stb.

De ezek szülés alatt is sajnos benne vannak a pakliban.Nem rémisztgetni akartam,csak a kérdésedre válaszoltam,mert ilyenkor sokan azt írják,hogy nyugodj meg,nem lesz semmi baj már. Persze ne is legyen,de ezek sajnos ritkán megtörténnek.Ha bármi furit érzel,menj orvoshoz ezzel előzheted meg a bajt.Fontos,hogy hallgass az ösztöneidre,és egy felelősségteljes,normális orvos is fontos.

2014. márc. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!