Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, hogy bírjátok ezt a...

Kismamák, hogy bírjátok ezt a hőséget? Katasztrófa amilyen meleg van Nálatok is kér olyat az orvosotok, hogy magzatmozgás számlálás a 34 héttől? Kitartás kívánok mindenkinek

Figyelt kérdés
2009. júl. 15. 11:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Szia,

Nagyon nehezen bírom én is.Lakás felújítás után vagyunk.Takarítunk apránként,de elég lassan haladunk.A férjem dolgozik és az egyetlen akire számíthatok a 8 éves kislányom.Szerencsére élvezi,hogy segíthet és szokott egy nagy legyezővel legyezni is.(Már nagyon várja a kistesót.)Az is sokat segít,ha vizes konyharuhát teszek a tarkómra,vagy többször lezuhanyzok.A nagy főzéseket kerülöm és ha lehet nem mozdulok ki. :-D


Az én orvosom nem mondta,hogy figyeljem a magzatmozgásokat.Persze az is lehet,hogy tudja úgyis szólok ha valami nincs rendben.Neked első baba lesz?

Üdv.35 hetes Km.

2009. júl. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Igen az első babócám lesz de már nagyon várjuk.

És mi lesz neked tudni?

Hol fogsz szülni?

2009. júl. 15. 11:26
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem már minden bajom van! Már 3 hete megszületem volna szivem szerint, de hát a baba nem akar jönni. Holnap kell befeküdnöm. Mi is felújítás után/közben vagyunk még, szóval van mit csinálnom, de ilyen melegben meg ilyen óriási hassal az is nehezemre esik, hogy megfőzzek. Azzal nyugtatom magam, hogy már nem kell sokáig kibírni. :) Minden jót nektek:)

2009. júl. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Az igen nagy munkába vagytok. Nekünk szerencsére ilyen nagy munkák nincsenek

Függönyt és ablakot kéne pucolnom , de Párom nem helyesli a döntésemet :-)

Nekem még kb 7 hét van hátra. De már nagyon várom.

És nyákdugó már elment?

Méhössze húzodások vannak?

2009. júl. 15. 11:32
 5/24 anonim ***** válasza:

Szia,

Megint kislányunk lesz.:-D

Nő uralomra fel!:-D

I.-es Női Klinika Baross utca.

Ugyan annál az orvosnál akinél a lányom született.Te tudod már,hogy kisfiú,vagy kislány lesz?Te hol szülsz?

2009. júl. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Nekem nem mondta a védőnőm,hogy számolgassam,mikor utoljára találkoztunk..

Viszont mi tegnap voltunk NST-n,és nem akart nagyon mozgolódni nekik...Biztos,hogy neki is nagyon melege volt odabent,mert míg itthon voltunk,addíg bulizott,meg még a kocsiban is,míg odaértünk...De ahogy arról lett volna szó,hogy akkor gyerünk,megnézzük,hogy milyen aktív is ez a baba,már nyugodtan aludt...:) Hiába lett ő így meg úgy ébresztgetve,egyet visszarúgott,hogy hagyjatok már békén,és már vissza is aludt...:)

Így mikor a csaj,aki csinálta a vizsgálatot bevitte a dokinak megmutatni az eredményt,megismételtette a műveletet...

Leküldött a csaj az 5-ödikről gyalog a büfébe,hogy igyak egy kólát,és utána gyalog jöjjek vissza..Megtettem,és utána már jó is lett az eredménye a kis szarosnak...

Biztos azért volt ilyen fáradt,mert már reggel 4 óta nem hagyott engem aludni,mert vagy rugdosott,vagy egy fél órát csuklott,majd ettől ismételten bepipult,és azért mozgolódott odabent..Szóval elvolt...:)


De,hogy visszatérjek a lényegre,amúgy elég jól bírjuk a meleget...:)

A kitérőt a történetemre csak azért tettem,mert lehet,hogy ezért nem kérték a magzatmozgást,mert hogy azt úgyis nézik majd az NST-n...


Mindenkinek jó babavárást,és könnyű,komplikáció mentes szülést kívánok! :)


/Üdv.:36 hetes kismama/

2009. júl. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Nálam nyákdugó a helyén és csak haskeményedések vannak.Néha,de nagyon ritkán,mintha egy kicsi jóslót éreznék ami hamar elmúlik.Én is az első lánykámat túlhordtam majdnem 2 héttel.

Már nem kell sokat kibírnunk lányok.Nemsokára babázhatunk és tudunk kb.3 órát aludni is..:-D

35 h.

2009. júl. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Harántfekvésesek vagyunk,még ezen a héten megyek a belgyógyászatra.Nagyon félek...A meleget csakis klíma mellett tudom elviselni,hajnalban megcsinálok mindent,ilyenkor már csak pihenek.
2009. júl. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
...37 h voltam
2009. júl. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

A bajom igazán aza magzat mozgás számolással , hogy a dokimat helyetesítete egy másik doki és az Ő uh-ja szerint jővő héttől kéne számolnom az Én dokim szerint meg a héttől a mai naptól. Úgyhogy ezért is vagyok bajba

És kinek milyen kis csajszi vagy kis srác ???

2009. júl. 15. 12:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!