Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Inkotencia terhesség alatt?

Inkotencia terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Az első babám születése után voltak ilyen gondjaim,de utána rendeződtek ezek a problémák.Most 20 hetes kismama vagyok és tegnap tüsszentéskor egy kis vizelet távozott.Félek hogy ez rosszabbodni fog!!!Mik a tapasztalatotok?
2014. márc. 24. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Intimtorna.
2014. márc. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kriston Intim Torna, könyvből, DVD-ről is elsajátítható.
2014. márc. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálam is jelentkezik néha sajnos, tisztasági betét :S

Mivel nagyon tudja nyomni a baba a hólyagot, nekem legalábbis nem segít a torna. :(

2014. márc. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem inkotencia...inkontinencia...nekem hiába császárom volt 2,5 éve, van sajnos...pedig erősek a gát és hüvelyizmaim, tornáztatom is őket, mégis ha pl megfázok vagy elkap egy nevetőgörcs, bizony becseppen...:S anyum is igy járt anno...
2014. márc. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én intimtornáztam már terhesség előtt, alatt és után is. Sztk-s alapon jártam gyógytornászhoz. Ennek ellenére a terhesség utolsó heteiben nálam is jelentkezett az inkontinencia, de ezen nem csodálkozom, éreztem, ahogy folyamatosan nyomta a hólyagomat a kisfiam buksija. Szülés után azonban eltűnt nyom nélkül, és szerintem ez az intimtornának köszönhető. Próbáld ki, nagyon hasznos, nem csak ezért, hanem a gátseb regenerálódását is gyorsítani fogja.
2014. márc. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mintha én tettem volna fel a kérdést!! :) ugyanez van velem is! Kicsit is van pisi a hólyagomban ès tüsszentek rögtön jön pici...

Az elsö terhessègem közben és utàn sem volt ilyen... Most 12 hetes terhes vagyok és szinte mindennapos... :(

És úgy tudom terhessèg alatt nem szabad intimtornàzni, vagy csak a 12. Hétig? Ebben nem vagyok biztos. De anyukám (3 szülése volt) azt mondta ha ezt s babàt is megszülöm utàna pàr hónap /év alatt meggyógyul magától. Hát nem tudom, ha megszuletett a második kisbabàm, én amint lehet elkezdem az intimtornát. Talán előbb gyógyul. :)

2014. márc. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5-ös válaszoló vagyok.

Én sztk-ba jártam egy gyógytornászhoz terhesség előtt, alatt és után is. Ő állított össze személyre szóló gyakorlat sort, amit csinálhattam terhesség alatt is. Nem sokban tért el a terhesség előttitől, csak pár gyakorlatot kellett kihagyni, illetve kisebb intenzitással végezni, valamint volt plusz feladat, ami a szülésre készíti fel a gátat. Én a kriston féle intimtornát nem ismerem, én a klasszikust csináltam/om. Kérdezz rá az orvosodnál, hátha nálatok is van lehetőség ilyen gyógytornára.

2014. márc. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!