Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj, hogy nincsenek tüneteim?

Baj, hogy nincsenek tüneteim?

Figyelt kérdés
7+5 napos kismama vagyok, szedem az Elevit vitamint, csak olyan "fura"hogy nincsenek tüneteim se reggel, se napközbe. Este szokott lenni hányingerem és ennyi. Az első babámat várom és nem tudom hogy ez normális-e. A melleim mintha nőttek volna. köszönöm a válaszokat!
2014. márc. 24. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Teljesen természetes. Nem probléma. Csak a súlyos dolgoktól kell megijedni: erős vérzés, fájdalom, erős görcs. Minden más természetes, és egyéni ki-mit érez, hogy éli meg :) Gratulálok a babához! :)
2014. márc. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
akkor oké :) köszönöm :)
2014. márc. 24. 15:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Inkább örülj,hogy nem a wc mellett fekszel egész nap. Nekem egyik gyereknél se voltak tüneteim...de az egyik ismerősöm kb a 16. hétre lett jobban,de az utolsó 1 hónap se volt neki könnyű.
2014. márc. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt tünetem. 11. héten volt egy kis émelygés.

A mellem nőtt nekem is kezdetektől, más nem volt.

Most 34 hetes terhes vagyok, szóval örülj neki, hogy nem szenvedsz:)

2014. márc. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem voltak tuneteim,emelyges,undor,faradtsag,aztan a hetedik heten egyszercsak egyik pillanatrol a masikra elmultak.enyhe hasi gorcsoket is ereztem.ezutan valahogy olyan "ures" lettem.a kovetkezo tesztek egyre halvanyabbak voltak es masfel het mulva megjott a verzesem is.el se mentem dokihoz,tudtam,hogy elment a baba.

ha voltak tunetek es hirtelen elmulnak,akkor szerintem van ok aggodni,es erdemes ujra tesztelni masnap.remelem,hogy neked ugy altalanossagban nincsenek tuneteid,az persze szerencse:-D

En ugy tudom,az igazi buli a nyolcadik het utan kezdodik es altalaban a tizenkettedikig tart.

2014. márc. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jaj de jó neked!!!!! Én is megvoltam ijedve hogy miért nincs semmi tünetem, de aztán szépen lassan megérkezett! Ne aggódj ha nincsenek és később sem lesznek,embere válogatja. :)


10 hkm

2014. márc. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat! őszintén szólva félek, hogy nekem is elmegy a baba, mint ahogy az egyik válaszoló írta... megijesztett a válaszával :(

igazából nekem az eleje óta nem nagyon voltak tüneteim, onnan vettem észre, hogy várandós vagyok, hogy csináltam tesztet mert nem jött meg. Fáradtnak fáradt vagyok, hányingerem inkább csak este van. Szedem az elevitet reggelente.

2014. márc. 26. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!