Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetes vagyok. Mindenki azt...

38 hetes vagyok. Mindenki azt mondja hogy nagy baba lesz mert nagy a pocim? Én úgy látom hogy a velem egyidős kismamiknak nagyobb a pocijuk mint az enyém.164 cm vagyok és a pocim körfogata 105cm.

Figyelt kérdés

Én úgy gondolom hogy a baba méretének nincs köze a has méretéhez, mert ez inkább alkat kérdése. Nem? Nincs széles csípőm, így a baba gondolom nem "nyeli el" a medencém...

De hogy egy doktornő is ezt mondja hogy nagy babára számítsak? Eddig mindig normális volt a méret minden uh-n. Ma megyek megint, kíváncsi vagyok mit mondanak.


2009. szept. 22. 10:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen igazad van mindenben, amit írsz.

Én veled ellentétes, magas vagyok, sose volt nagy hasam.

2009. szept. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
SZia! én az utolsó 4 hétben ezt hallgattam : te jó ég, mekkora babád lesz, mennyi van vissza pár napod??? Aztán 3280 gr született a lányom :)
2009. szept. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sincs összefüggés a has mérete és a baba mérete között és még UH-val is szoktak sokat tévedni. Ez is azon dolgok közé tartozik, ha megszületik és lemérik, akkor derül ki.

Írd meg a mai UH-t, mit mondtak!

2009. szept. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyosak vagytok! Köszi a válaszokat! Örülök hogy egyet értünk ebben. Amúgy mindegy mekkora lesz a babám, csak egészséges legyen, de azért bosszantanak ezek a "beszólogatások".

Majd megírom mindenképp hogy az uh-n mekkorára becsülték!

2009. szept. 22. 10:59
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Első terhességemnél is hatalmas hasam volt és kislányom időre született és 2950g volt, most 37+4hetes vagyok másik kis csajommal és ö se lesz a méretekből következtetve sokkal nagyobb viszont hatalmas hasam van most is!Tehát szerintem nincs összefüggés!

Boldog babavárást!:)

2009. szept. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én másfél hete szültem.Én 160 cm magas vagyok és nekem is elég nagy pocakom volt.A szülésznőm a szülő szobán azt mondta hogy kb 3200 gramm lesz a babám.Hát csak egy kicsit tévedett.Ugyan is 4110 grammal született és 53 centivel.Sok sikert és könnyű szülést kívánok Neked:)

2009. szept. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszi :)


Ejha! Gratulálok a babához! Akkor tényleg nem lehet tudni hogy mekkora lesz!

Este majd megírom hogy mekkorára saccolták, bár azért az sem megbízható.

2009. szept. 22. 11:24
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia! Aki meglát, mindenki mondja, hogy "Úristen, mekkora hasad van, biztos jó nagy baba lesz". Pedig nem nagy a hasam, 99 cm-s a körfogata, csak alacsony vagyok (162 cm), és máshova nem híztam, csak pocira, és csak előre terjeszkedett:). Szerintem azért is látják nagynak mások, mert a derekam még mindig - aránylag - vékonyabb maradt. A baba mérete pedig uh alapján 2800 g. Tehát eddig úgy tűnik, hogy nem lesz nagy. Minden héten nézzük nst után uh-val, és tök normálisan fejlődik. Úgyhogy aki csak idegesíteni tud a hülye szövegével, arra ne figyelj oda! Én is ezt teszem.

38 (+5) hetes pocis

2009. szept. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Na hazaértem, 3150g-ra saccolták, így egyáltalán nem lehet mondani hogy húú de nagy baba lesz, mert elvileg ez átlagos méret. És a többi mérete is. Persze ez csak a gép által becsült súly, hogy igazából mennyi lehet az majd kiderül.

Köszönöm a válaszaitokat mégegyszer!

2009. szept. 22. 18:28
 10/13 anonim ***** válasza:
Hello, én 168 cm magas vagyok, 35 hetes, és a haskörfogatom 102 cm. A kislányomat kb 104es pocival szültem anno, és 2900-el született a kiirt napra. Elég vékony testalkatú vagyok.
2009. szept. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!