Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes terhes vagyok. A...

18 hetes terhes vagyok. A hasam délutánra, estére olyan lesz, mintha fellenék puffadva, kemény is. Nem fáj. Normális ez?

Figyelt kérdés
2009. dec. 16. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen !Estére elfárad a has, így nagyobbnak, keményebbnek tűnik!
2009. dec. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De szinte már kora délutánra kemény lesz.Ha eszek,akkor is nagy lesz,pedig nem eszek sokat.
2009. dec. 16. 22:39
 3/8 anonim ***** válasza:
17+1 vagyok, ugyanezekkel a tünetekkel. Tegnap sokáig csak forgolódtam az ágyban mert még ott is éreztem. Minden este járok sétálni, és szinte érzem hogy a hasam külön életet él. Anyukámnak szoktam mondani hogy én most biztos kidurranok.Ezek szerint nem egyedi eset vagyok.
2009. dec. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nem vagy egyedül. Én ma töltöttem a 18.hetet, és én is ugyanígy vagyok. Este mindig nagyobb a pocim. Feszesebb és keményebb. Reggel meg szinte alig van hasam.
2009. dec. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Akkor most megnyugodtam.Én még nem szedek semmit,az orvosom nem mond semmit hogy mit kéne,10ezer forintos készítményeket reklámoz,nekem meg arra nincs pénzem.Hamarosan orvost váltok,és akkor nyugodtabb leszek.
2009. dec. 17. 09:44
 6/8 anonim ***** válasza:

:)Jó ezeket a sorokat olvasni. :) Ma vagyok 18 hetes, ugyan ez a bajom. Hanyatt fekve ha hozzányúlok a pocimhoz szinte olyan, mint egy gumiladba, sokszor érzékeny is. Nekem bejött az espumisan, napi 2-t ha egyszerre beveszel, akkor az segíthet.


Kismamik! Este mocorog a baba, amikor így bekeményedik a pocitok?

2009. dec. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok én is. Reggel alig van hasam, estére meg szinte megduplázódik a mérete. Nekem se nem fáj, se nem túl kemény. Viszont e hét hétfő óta este fél hét körül mindig érzem hogy mocorog :). 19 hetes
2009. dec. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
:) Az én babám 23.45 körül indul be.
2009. dec. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!