Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 éves vagyok és terhes. Ti...

22 éves vagyok és terhes. Ti mit tennetek a helyemben? Bovebben lent.

Figyelt kérdés
Az a helyzet h nem terveztuk a babat de jott es nagyon nagyon szeretnenk viszont en nagyon felek. Alberletben lakunk kb 50ezer ft ez havonta. En gyedet nem kapnek csak gyest. A parom kb 130 ezret keres nettoban. Ez eleg lenne ahhoz h bevallaljuk? Annyira bizonytalan vagyok. Kerlek irjatok oszinte valaszokat!
2014. márc. 24. 23:07
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
Jah.. csak h ez ne meruljon fel kerdesnek : 3 eve egyutt vagyunk stabil a kapcsolatunk imadjuk egymast es egyutt tervezunk
2014. márc. 24. 23:11
 2/35 anonim ***** válasza:
75%
Ha nincs nagy igényetek, akkor simán belefér.
2014. márc. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
25%

tanulsz még? ha a karrieredet nem félted, és a párod számíthat arra, h folyamatosan előléptessék, és egyre többet keressen, akkor szerintem vágjatok bele!!


viszont egy kisbabával az oldaladon még nehezebb lesz munkát vállalnod, ha még nincsen munkád. Ha van kilátás arra, h pár év múlva mindketten többet fogtok keresni és jobb körülményeitek lesznek, akkor halasszátok el a babavállalást. a kapcsolatotokat csak megerősíti és még csak egy sejt.


gondolom csak még jobban elbizonytalanítottalak.

ha gondolod írj privátban

2014. márc. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
34%
Nagyon nehezen férne bele. Ebben a helyzetben nem merném vállalni.
2014. márc. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
42%

Simán bevállalnám.

Mi tudatosan vállaltunk gyereket ettől kevesebb bevétellel szintén albérletben.

Szegényesen ugyan, de megélünk.

2014. márc. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom. Mi akárhogy csináltuk, a lakáson meg a rezsin kívül elment havi 80 az egyéb dolgokra. De inkább több. 200 alatt nem nagyon álltunk meg soha, pedig mi is 50-et fizettünk albira. Jó mondjuk a kajánk sok volt, a telefon és a benzin is, de a ruházkodást kevésből oldottuk meg.
2014. márc. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem ha meg akarjátok oldani,akkor megtudjátok!!

Nálunk mikor a 2. babával lettem terhes férjemnek éppen nem is volt munkája,első gyerekünk 1,5 éves volt,gyest kaptam csak én is.Eszünkbe nem jutott az anyagi dolgok miatt elvetetni!!!Mikor 12 hetes terhes lettem férjem kapott melót,nem keres vele rengeteget(150 körül),de olyan,hogy mellette mást is be tud vállalni.Ja és albérletben vagyunk mi is.

Te nem dolgozol?Tanulsz?Mert ha nem teszel most hozzá a közös kasszához,ami a gyerek miatt kiesést jelentene,és így elvagytok,akkor azt mondom simán meg fogjátok oldani a picivel is!Szerintem baba korban és az első pár évben nem olyan nagy havi plusz kiadás!

2014. márc. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
16%
Ilyen kevés pénzre, biztos, hogy nem vállalnám. Ennyiből nem lehet megélni.
2014. márc. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
39%

Ez a pénz nem elég egy gyerekvállaláshoz.

Sokan irják,hogy persze,vállaljátok be,meg simán stb.

De ez nem igaz! Majd rájottok ti is,és fájhat majd a fejetek.

Oket nem érdekli,hisz nem veluk torténik.

Gondoljatok ám arra is,ha váratlan kiadás jon,párod elveszti a munkáját,akor mibol fogtok élni??!

Szerintem várjatok még,amig te is dolgozol,lesz egy kis félretett pénzetek,és GYED-et kapsz majd.

Sok sikert! És ésszel donts,ne szivvel!

2014. márc. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
56%
Én bevállalnám a helyedben. Azért van bevétel és igaz szűkös lesz, de emiatt tuti nem ölném meg a saját gyerekemet, főleg ha pár év múlva úgyis akarnátok babát.
2014. márc. 25. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!