Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok. Felesle...

5 hetes terhes vagyok. Felesleggel estem teherbe amit szeretnék ledolgozni. Inkább has tájékon van. Van egy ellipszis trénergépem itthon, dolgozhatok rajta fél 3/4 órát? Vagy válasszak más mozgásformát?

Figyelt kérdés
2014. márc. 24. 20:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
64%

Csak a 12, de inkább a betöltött 16. hét után kezdj mozogni! Addig sétálj sokat, de ne erőltesd meg magad!


Ellipszis trénert, szobabiciklit én nem javasolnék, inkább kismamatorna-jóga, és semmi közvetlen hasizmozás!


Nagyon figyelj a táplálkozásra, szerintem a cukorbetegek 180 gr CH-s diétája nagyon hatékony és simán tartható, sose leszel vele éhes :)


Boldog babavárást!

2014. márc. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%

Nekem is ellipszis trénerem van. Az én dokim azt mondta, hogy a 12. hétig inkább hanyagoljam, de azóta használom amíg még jól esik.

Ha oda akarsz figyelni a hízásra, akkor olvass utánna a cukorbeteg kismamák diétájának. Nem kell annyira komolyan venni, mint nekik de sokat segíthet :)

Én az elsővel 16 kilót híztam, most csak 4et :)

33 hkm

2014. márc. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%
Nem terhesen kell leadni a felesleget, hanem előtte. Szerintem ez most nem az az időszak, amikor tornázni, edzeni, fogyózni kell. Majd leadod, ha megszületett. Most ő az első , nem a te hasad!
2014. márc. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
..és lokális fogyás se terhesen, se terhesség nélkül nem létezik. Csak hasról nem fogsz fogyni, ezt tessék elfelejteni.
2014. márc. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
51%

én is felesleggel estem teherbe, bár mondjuk inkább tulsulynak..

én elötte is tornáztam, közben is és most. nekem nem mondták, hogy az elsö 12-16 hétig ne. spinningeltem akkor még böven, most meg 35 hetesen aquafitnessezek. eddig nem hiztam..söt az orvos szerint kevesebb vagyok, mint a terhesség elején (amit nehezen hiszek el, mindent ugyanugy eszek is mint elötte)

2014. márc. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
23%

Nyugodtan tornazz fuss kocogj ussz barmit ami jolesik.

napi 1 ora mozgas mehet nyugodtan ha megszoktad.

vetelest nem okoz a mozgas a baba jol be van csomagolva most meg nagyon kicsi es a mehet vedi a kismedence akar hasizom is mehet a 20 hetig.

Itt kulfoldon pont tamogatjak a terhesseg alatti sportot mozgast mert jo es hasznal

ami tilos az szauna szolarium forro furdo

2014. márc. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

ha előtte is mozogtál, akkor nyugodtan, ha most vágnál bele, akkor inkább lazább sportokat.

Az ellipszis trénert nem javasolják (főleg az első 12 hétben), mert a has feszül közben. Nem tudom, én utána nem csináltam, a dokim mondta.


Nem ilyenkor kell fogyni sajnos (én is felesleges kilókkal estem teherbe), viszont vigyázhatsz rá, hogy ne hízz sokat. Már valaki írta a terhességi cukorbeteg diétát, vagy esetleg az inzulinrezisztens diétát.

2014. márc. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
sziasztok.nyilván nem most kell lefogyni én azt nagyon jól tudom.+ 10 kiló jött rám nem igazán látszik, csak engem zavar.bálnaként pedig nem szeretnék szülni menni.eddig is nyomtam a gépet.most le lehet önzőzni ,hogy a kicsi az első igen ő az első de szeretnék a páromnak is tetszeni még stb.elsősorban pedig magamnak.
2014. márc. 24. 21:29
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez vicc...

Minek akarsz hasról fogyni, ha 3 hónap múlva már domborodna fog!?

Előbb kellett volna gondolkozni....

2014. márc. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

A felszedett kilókat nem terhesség alatt kell leadni... Előtte vagy utánna!

A terhességed végefelé úgyis hastájékon leszel több! Nem mindegy már az a pár hónap?

2014. márc. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!