Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pénteken kellett volna NEM...

Emese19 kérdése:

Pénteken kellett volna NEM megjönnie a vérzésemnek. Pozitív lett a tesztem! Baj ha nincs folyásom?

Figyelt kérdés

Nem jött meg szerencsére a vérzésem és pozitív a terhességi tesztem.

De semmi tünetem nincsen és szinte még folyásom sincs.

Ez gond lehet? Kicsit aggódom ez miatt, mindenhol azt írják h ilyenkor megnő a folyás mennyisége, de nekem most szinte nincs is. 2 missed abom volt egy éven belül :/

Remélem minden rendben lesz ezzel a babánkkal!!!



2014. márc. 25. 11:16
 1/6 anonim válasza:
Nekem sem volt folyásom, sőt a mellem is hol nagyon érzékeny volt hol nem. Ha pozitív a teszt akkor várandós vagy.
2014. márc. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem egyik terhességemnél sem volt folyásom.

Sőt. Semmiféle tünetem nem volt. Semmi gond nem volt.

2014. márc. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Minden terhesség más. Azért mert sokaknál van nálad lehet nem lesz.

Nekem sem volt az első napokban mikor megtudtam, úgy pár hónapra talán 3 hónapra de már nem emlékszem annyira akkor növekedett meg a váladék.

Ne figyeld kinek milyen tünete volt és ne keresd magadon azokat, neked lehet nem lesz vagy tök más.

Én sosem hánytam, körülöttem meg mindenki.

Örülj, hogy nincs semmi kellemetlen tüneted, de még nagyon fiatal a terhességed, nyugi azért valami tüneted biztos lesz. Nekem a puffadás volt az első, de lehet neked más lesz :)

2014. márc. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, nagyon aranyosak vagytok!

Meg is nyugtattatok!!! ;)

2014. márc. 25. 12:52
 5/6 anonim ***** válasza:

Első terhességem alatt sosem volt ilyen gondom.

A másodiknál kapásból beszedtem egy jó kis gombát és végig erős folyásom volt, nem egyszer már azt hittem, magzatvíz.

Még nagyon kicsi a terhesség, az, hogy most még nincs semmi, nem jelenti azt, hogy egy héttel, hónappal, trimeszterrel később sem lesz.

Ne aggódj, pihenj, vigyázz magadra, most ez a legfontosabb! :)

2014. márc. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönööööm, nagyon ariii vagy ;)

Olyan jó, h így megnyugtattatok!! Kösziii

Szép napot!! ;)

2014. márc. 25. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!