Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a 20dik és a 24héten fiút...

Ha a 20dik és a 24héten fiút mondtak, hogy felvillant ott valami. Akkor a 32héten volt valakinek, hogy lányt mondot a doki? vagy az már fiú lesz.30hkm

Figyelt kérdés
nem azèrt kèrdem,mert zavar ha fiù csak,hogy a szoba dolgokat mienre fessem meg èrdekel,hogy vàltozot e valakinek.

2014. márc. 25. 12:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező!erre én is kíváncsi lennék! :) most járok a 23.héten és két helyen is fiút mondtak!na most akarjuk festeni a szobát fiúsra :) érdekes lesz ha lány lesz! :)
2014. márc. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Olyan 22. heten azt mondtak az elso babamnal hogy 80-90% fiu......aztan amikor legkozelebb mentem akkor lanyt mondott a doki es kislany is lett :-) a szobat mi elore nem csinaltuk meg,csak akkor keszult el amikor en korhazban voltam mivel 1 honapot elszamolt a doki (nem tudom hogyan sikerult neki) es ez melett az 1 honap mellett meg 2 hettel hamarebb jott a pici,szoval szerintem vard meg a kobetkezo ultrahangot,biztos ami biztos :-)
2014. márc. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!