Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hét+5 naposan mit láthat a...

5 hét+5 naposan mit láthat a doki? Munkám miatt kaphattam ilyen korai időpontot?

Figyelt kérdés

Utolsó mensi febr 15-17.

Jövő hét szerdára kaptam időpontot, csütörtökön elutazok munka miatt pár napra (kocsival kb. 900km 2-3 nap alatt), lehet ezért hívott be előtte uh-ra?


2014. márc. 19. 10:36
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:

Petezsákot láthat, szívhangot még nem nagyon.

De miért ő "hívott be"? Nem te kértél időpontot? Van, aki a 7. hét előtt nem is megy dokihoz, mert csak para, ha nincs szívhang.

2014. márc. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
Én 4 hét 5 naposan mentem és 4-5 mm-es petezsákot láttunk már :) Nálad is fogtok már látni!
2014. márc. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Felhivtam, hogy kerjek idopontot. O mondta, hogy mielott elutazok menjek el vizsgalatra, meg majd ra ket hetre.
2014. márc. 19. 12:37
 4/39 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem is nagyon valószínű, hogy még csak petezsákot fog látni, szívverést még nem. De azt látja, hogy biztos méhen belül van-e, és az is nagyon megnyugtató. Képzeld én is jövő szerdán megyek uh-ra, de én már 6 hét 4 napos leszek! Te hányra mész? Izgulsz?
2014. márc. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Reggel 9re megyek, nagyon izgulok es varom. Lassan telik az ido. Te hogy vagy? Nekem este fajt a hasam, meg most reggel is 😞. Nem mensi szeru fajas, de kellemetlen, remelem nincs baj.
2014. márc. 20. 06:54
 6/39 anonim ***** válasza:

Hú, nagyon szorítok neked! És én is állatira izgulok.

Szerintem, ha fájdogál a hasad az egyáltalán nem baj, ez korai terhességi tünet. Amíg nem görcsölsz, vagy vérzel erősen, addig ne aggódj fölöslegesen! Első babád lesz? Akkor most vagy az 5. hétben, igaz?

Nálam kicsit bonyolultabb a helyzet, én sajnos vérzek/barnázok egy hete, szedek Utrogestant, és reménykedek, nagyon, hogy minden rendben odabent :)

Én 10.30-ra megyek. Mindenképp írj majd, hogy mi volt!!!

2014. márc. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Drukkolok neked is, hogy mibden rendben legyen, te is ird majd meg, hogy neked mi volt uh-n
2014. márc. 20. 11:11
 8/39 A kérdező kommentje:
Igen elso baba 😊
2014. márc. 20. 11:12
 9/39 anonim ***** válasza:
Persze, írok én is. Nálunk is első baba :)
2014. márc. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Már csak 3at kell aludni uh-ig :-) Olyan izgatott vagyok
2014. márc. 23. 13:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!