Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 160g-os szénhidrát diéta...

160g-os szénhidrát diéta mellett mennyit hiztatok 1-1 hònapban? És összesen?

Figyelt kérdés
2014. márc. 25. 17:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

4-es és 6-os válaszoló vagyok.

Én írtam, hogy havi átlag 2 kilót híztam, de ez nem azt jelenti, hogy minden hónapban ennyit. Először kevesebbet, majd az utolsó két hónapban nagyon sokat, mert vizesedtem rettenetesen. Én is grammra pontosan tartottam a diétát sőt mellette mozogtam is rengeteget, a cukorértékeim is jók voltak, ellenőrizték kórházban és én itthon, munkahelyemen is mértem magamnak étkezések után. Az étkezések kihagyása is ugyanúgy hiba mint a túl sok szénhidrát fogyasztás, ahogy fogyni sem javallott terhesség alatt, hiszen ez azt jelenti, hogy a szervezet éhezik. Az ingadozó vércukor szint sem tesz jót a babának, nem csak a túl magas.

2014. márc. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Meg nem vettem eszre, hogy vizesednek. Az elso lanyomnal is kb. igy hiztam, dieta nelkul, bar en egyebkent sem vagyok nagy szenhidrat fogyaszto. Az utolso 2 honapban viszont 10kg jott fel a sok viz miatt. A korhazbol en is -10kg jottem ki. Most is az utolso 2 honapnal tartok, tegnap a vedono azt mondta, hogy nem fogok szerinte annyit hizni mar, mint az elsovel. Hat kivancsi vagyok!
2014. márc. 26. 13:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!