Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek a Szőnyi...

Mi a véleményetek a Szőnyi kórházról, szült ott valaki mostanában? DR. Rokay Lászlóról mit tudtok, jó orvos?

Figyelt kérdés
2009. dec. 17. 10:48
 1/2 anonim ***** válasza:

A szőnyi kórház nagyon jó, én nagyon megvagyok elégedve a nővérekkel, és a szülésznőkkel is.Nagyon aranyosak, és segítőkészek.

Az orvosokról már nem mondhatnám el ugyan ezt.Én többek közt a Rókay dr-nak köszönhetem,hogy elvesztettem a 12 hetes babámat.Az oda nem figyelésének.Ha oda mész, akkor ajánlom az Ördögh doktort, és a Mozejkó doktort.Én Mozejkó Lászlóhoz járok, igaz magánrendelésre a szőnyi vásártéri patika mellett rendel.Nagyon megvagyok elégedve vele.És nem is drága.Ha gondolod megadhatom a privát számát.

De persze itt mindenkinek más a véleménye.

2009. dec. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A kislányom Rókay doktornál született, még tavaly és nemsokára a másik lányom is! Nekem soha nem volt gondom vele szerintem jó orvos,bár sokan mondják,hogy hangulat ember de én nem szeretem a túl kedves és körbeugrálos dokikat. Még a szülés elött pedig egyszer megmentette az életemet amit majdnem a Vadász doki figyelmetlenségből vett el! Ugyhogy szerintem mindenki tud jót is rosszat is mondani egy adott orvosról kinek milyen a tapasztalata. A Szőnyi kórház pedig nagyon jó, kedves és segítőkész személyettel.


36km

2009. dec. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!