Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi idős lehetek? Tényleg...

Mennyi idős lehetek? Tényleg Missed AB?

Figyelt kérdés

Február 28. körül kellett volna megjönni, nem jött meg. Egy

márc. 10. vettem tesztet pozitív lett. 11.-én elmentem az orvoshoz akkor 2,6 mm-es volt. Köv. héten 5,4 mm,most 8,6 mm-es a petezsák. Azt mondja az orvos nem fejlődik rendesen és Missed AB-ra gyanakszik, de azt hogy hány hetes vagyok még mindig nem mondta meg.



2014. márc. 25. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:

egy terhesség kalkulátorba nehéz beütni az adatokat, de én megbirkóztam vele. mivel titkolod, hogy mikor is volt az utolsó menstruációd első napja, így a körülbelüli tippem a február 1 volt (ha téves javíts ki bátran), ezek alapján 7 hetes és 3 napos vagy.

és szerintem nekem ilyenkor még ekkora petezsák sem látszódott, most meg már a másik szobában alszik az "eredmény".

tehát ha újból is ilyet mond az az orvos, akkor keress fel egy másikat, hátha az biztatóbb infókkal tud ellátni.

jó egészséget nektek!

2014. márc. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát ez valóban igen kicsi és már nem csak petezsáknak kéne lennie.
2014. márc. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az előző menstruációm január 26-31-ig tartott. Hát reménykedem hogy nincs igaza az orvosnak
2014. márc. 25. 20:54
 4/10 anonim ***** válasza:

az utolsó menzim január 25-30 volt, tehát kb egyidős hetesek lehetünk. Hátha ez támpont neked. én most vagyok 8+3 hetes. a 7. héten nekem 9 mm-es volt és arra azt mondta a doktornő, hogy a korának megfelelő, annyi amennyinek lennie kéne.

Lehet, hogy a tied kisebb, de még behozhtaja magát.

Bár a vetélés mint rossz kártyalap mindig benne van a pakliban. Sajnos nekem volt missed ab tavaly, akkor a 6. héten még minden rednben volt, a 8. héten pedig már egyértelmű volt, hogy nem fejlődött, így műtét lett a vége.

2014. márc. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
reménykedem mondjuk az orvos nekem elég korai terhességnek mondta meg a hasi ultrahang se jelenzte csak ma :s
2014. márc. 25. 21:28
 6/10 anonim ***** válasza:
hát a korai terhességet nem is hasival szokták nézni. nálunk még a 12. heti is hüvelyi, mert az pontosabb a korai szakaszban.
2014. márc. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Eddig hüvelyivel nézte, meg hasival a hasin csak ma lehetett látni de nehézkesen, nagyon belém nyomta, hogy látszódjon.
2014. márc. 25. 21:49
 8/10 anonim ***** válasza:
Kb 8 hetesnek kéne lennie, azt meg már látni kéne különösebb erőlködés nélkül is. De lehet, hogy később fogant és ilyen korai szakaszban az egy hét eltérés is sokat számít.
2014. márc. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
azt irod egyik heten 2,6 ra egy hetre 5,4 mm, utana 8,6... hát ez sajnos cseppet sem biztató, a petezsák naponta nő kb 1 mm-t, a 6. héttől pedig az embryo is napi 1 mm-t...nekem a dokim 4+4 látott 2,3 mm-es petezsákot, rá 4 napra 6,7 mm-est, és 6+4 már petezsákot nem mondott, csak hogy 7 mm-es embryo szívveréssel...nem elkeseríteni akarlak, ez is mult csütörtökön volt, én tudom mi az a missed ab, hosszu probálkozás után januárban pozi teszt, 24-én nekem is missed volt, pont amiatt amiket te is irsz, heti 2-3 mm-t nőtt csak a petezsák...és meg sem jött azóta a mensim, ismét terhes vagyok...kitartás, inkább egy missed ab mint egy beteg gyerek
2014. márc. 26. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bizakodjál,a remény hal meg utoljára.nekem 6 hetesen már 6mm élő embrió volt ráírva a papíromra.de ez mindenkinél más.sajnos nekem is volt missed ab-om de akkor nem fejlődött ki az embrió :(pedig nekem 18mm volt a petezsák csak sajnos üresen .14hkm.
2014. márc. 27. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!