Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes kismama vagyok és...

10 hetes kismama vagyok és sárga folyásom van és viszket is. Ez mitől lehet? Menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés
2009. dec. 17. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Menj orvoshoz,nekem is volt:(


Kúpot,meg krémet kaptam.

2009. dec. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valami fertőzés, gomba vagy ilyesmi. Menj orvoshoz, hogy kezelhesse, nehogy "fölmenjen" a méhbe...
2009. dec. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Valószinűleg gombás fertőzés. Menj orvoshoz, nem lesz gond.

A méhedbe nem tud "felmenni", akkor lehet gond, ha nyitott a méhszáj.

De kezelni kell!

2009. dec. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van olyan fertőzés, ami kezeletlenül a méhet is megtámadja, bocs.
2009. dec. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hüvelygomba. Sajnos terhesség alatt dupla esély van a kialakulására s elég nehezen kezelhető , sok esetben visszatérő gond. Mindenképp orvos! üdv.34h.km
2009. dec. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet hogy hüvelygomba!

Nálam az volt...felhívtam a dokim,aki írt egy receptet!A hüvelykúp amit felírt, 3 napos kúra volt(esténként 1 db kúp) ,teljesen rendbehozott!!!

19h

2009. dec. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A sárgás folyás akár normális is lehet,nekem is ilyen,viszont a viszketés az nem ,igy nézesd meg magad.Nem lesz semmi baj nyugi!
2009. dec. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!