Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes terhes vagyok. És ma...

20 hetes terhes vagyok. És ma délelőtt óta ha állok vagy sokat mozgok akkor jobb oldalon alul szúr. Volt nár valakinek ilyen?

Figyelt kérdés
Másodok baba lesz.eddig nem volt gond.Most sem görcsölök nem fáj csak kellemetlen.És meg ilyedtem nagyon,hogy baj lehet.Arra gondoltam,hogy talán valamit nyom a baba és azért szúr?!Holnap szerencsére pont megyek uh-ra.de egész nap érzem rendesen a mozgását.remélem holnapra elmúlik.Valakinek volt ilyen szúrás féle????Köszi
2014. márc. 26. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs gond. Szedhetsz magnéziumot, ha esetleg nem szednél. Illetve pihenj le egy kicsit, azt is jelezheti a szervezeted. :) De persze a baba is nyomhat egy ideget amit érzel.
2014. márc. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Magnéziumot már vettem be.Amint ülők vagy fekszek akkor teljesen elmúlik.Igen lehet,hogy túl sokat rohanok a lányom után és költözni is fogunk pár hét múlva ezért dobozolok,pakolok.Valószínű sok ez most a szervezetemnek.Én legalábbis erre gondolok.
2014. márc. 26. 18:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen a szervezeted így jelez. Ha érzed akkor feküdj le egy kicsit pihenni egy 20 percre. :) Persze ha teheted... :)
2014. márc. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!