Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7+2hetes terhes vagyok és ma...

Mofli211 kérdése:

7+2hetes terhes vagyok és ma délelőtt volt egy kis vérzésem mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Az első babámnál is pont ilyen volt és akkor amikor meg kellett volna jönnie de hála az égnek nem volt semmi baj vele, épp egészséges 13 hónapos nagy lány. Ez a terhesség kicsit macerásabb, és sokat stresszelek is bár most nem idegeskedtem, csak elmentem bicajjal a boltba és mire hazajöttem elkezdtem vérezni, mitől lehet? Délután megyek az ügyeletre mert csak akkor van, remélem nincs baj.
2012. dec. 4. 13:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Neaggódj nem lesz semmi baj az a fő hogy ne stresszelj!! Boldog babavárást! 5+4hkm
2012. dec. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Sztem pont annyit jelent, hogy söprés a dokihoz...
2012. dec. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a doki, hogy ha ilyen van, akkor azonnal keressem fel. Reméljük nem lesz komoly baj. Egyébként azt olvastam, hogy amikor amúgy is megjönne, még annyira sem szabad megerőltetni magad, mint alapból tennéd. A bicajozás pont jó volt ehhez. Ha erősödik a vérzés, akkor ne reménykedj, de mindenképp menj orvoshoz.
2012. dec. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Szia,én ilyen babavárós könyvben olvastam,hogy akkor amikor eredetileg megjönne érdemes óvatosnak lenni,mert nagy a vetélés kockázata.Bár az első 12 hétben amúgy is de állítólag ilyenkor mégnagyobb.nekem azokba a hetekbe csa görcsölt a hasam,de vér nem volt.

Sürgősen doki,aztán inkább pihenj és ne bicajozz ha ilyenek vannak nálad!

2012. dec. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de sajnos elvetéltem. :(
2012. dec. 4. 20:39
 6/15 anonim ***** válasza:
Jajj édes Istenem... Nagyon együtt érzek veled!!!! "Elment magától", vagy kell műtét?
2012. dec. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Sajnálom..együtt érzek veled,engem 3 hete műtöttek mert sajnos elhalt a babám.szörnyű ez tudom :(

Szerintem majd egy gyógy küret azért mindenképpen kell majd.

Legyél erős! :(:(:(

2012. dec. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igen sajnos magától elhalt, úgy 5 hetes koráig fejlődött és jók voltak a méretei , de tegnap este bementünk a kórházba és ott kiderült, hogy nincs szívhangja, valószínű, hogy ki sem alakult. És már nem is fejlődött tovább. Így ma fekszem be műtétre, és elveszik. Nagyon fáj, párom is kikészült, nagyon vártuk és tervezgettünk. Talán a sors így akarta, de most valahogy semmihez nincs kedvem, és nem akarok egyhamar babát, ez normális érzés? Adjatok tanácsot, aki már járt így hogyan viselte? Köszönöm, az együttérzést. ;(
2012. dec. 5. 06:37
 9/15 cavalli ***** válasza:
Szerintem teljesen normális ahogy érzel. Egyik ismerösömnek méhen kívüli terhességet allapítottak meg és missed ab lett a vége. Ök 1 év alatt tették túl magukat ezen a dologon. Most szép egészséges kisfiúval babázhat otthon. Amúgy én 9 hetes leszek amikor az elsö U H ra negyek és ettöl félek én is, mi van , ha nincs szívhang. Most 7 hetes vagyok nem volt barnázás vagy egyéb. Kívánom hogy erösej legyetek lelkileg és szeressétek egymást.
2012. dec. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem júliusban volt .. 11 hetesen... Mindketten padlóra kerülütnk a párommal.. de aztán viszonylag hamar összeszedteük maguknkat. "Szerencséd" a szerencsétlenségbe, hogy már ma megcsinálják. Nekem egy pénteki napon állapították meg, és keddre kellett a műtétre mennem. Merthogy semmi panaszom nem volt. Én nem vérzetem semmit, nem is görcsöltem. Örültem, hogy megyek a szinte 12 hetes UH-ra, mert 11+5 napos voltam . . Na én azt hittem abban a 4 napban, hogy megbolondulok. Volt sírógörcsöt kaptam, és legszívesebben kivágtam volna a hasamból... Borzasztó érzés volt, azzal a tudattal lenni 4 napig, hogy egy halott magzat van bennem. Szóval egyszóval tudom leírni: örjítő volt. :( Akkor úgy érzetem, hogy ezen sosem fogom túltenni magam. DE túltettem, s ebben sokat segített, hogy mielőtt ez történt sokat olvastam már a lélek útjáról. Leegyszerűsítve: a lélek 3-4 hónapos kora között "költözik" a testbe (rengeteg bizonyíték van rá, de ez külön és hosszabb lélegzetű dolog). Nekem pedig meggyőződésem, hogy magát azt a kisembert aki jött volna nem veszítettük el. Merthogy akkor a magzat még csupán egy fizikai "sejt halmaz" -bocs nem tudom másképp megfogalmazni.. Úgyhogy úgy voltam vele "Olyan mint az anyja, mindenhonnan elkésik, felugrott a "buszra" amikor az már elindult, de leesett róla. :) Majd jön a következő járattal.. :)" Engem maga a műtét meg az előtte levők viseltek meg. DE nem fizikalilag, attól ne félj!0 Azzal "semmi gond" nem volt, hanem lelkileg... Gyűlölök nőgyőgyászatra menni, egyszerűen úúútálom.. (ha hiszed ha nem, mielőtt jött volna a baba 6 évvel azelőtt voltam utoljára. A rákszűrést más módon végeztettem, más gondom meg nem volt.) És az , hogy 10 ember a széttet lábaim körül.. Na nekem ez volt az elevenem... nekem ezen is túl kellett tennem magam .. mert amit nem viselek, az a "kiszolgáltatottság érzés".. sokakat ez egyáltalán nem zavar, de én olyan pánikrohamot kaptam, hogy nem vártak elaltattak a fenébe.. jó gyorsan, mert sírógörcsöt kaptam, levegőt meg nem a zihálálástól.. persze erre rátett egy lapáttal maga az ok, de szal szörnyűen érzetem magam.. utána másfél -két hétig olyan rémálmom volt, hogy ki vagyok terítve, kikötözve, és a műtét előtti pár perc csak... na .. hagyjuk. De sztem ilyen elmebetegen csak engem érint egy ilyen. Hiszen tudom, ogy az orvos értem van, meg a műtős fiú is, meg mindenki, de .... bbrrrr... na hagyjuk is.


De a fenitekből adódóan, ahogyan én is vallom a lélek útját, így biztos vagyok benne , hogy Ő nem halt meg.

Sőőőőt ha végre le akar születni, akkor most jön. :)

elvileg: 5+1khm

de majd örülünk ha kijövünk a 12 hetes UH-ról vagy leginkább ha a kezembe lesz...


Kitartás! Az első pár nap nagyon rossz, de mint minden az is ELMÚLIK! Sok-sok lelkierőt kívánok!

2012. dec. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!