Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti bevállalnátok 2. babát...

Ti bevállalnátok 2. babát porckorongsérv mellett?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék 2. babát és néha nagy fájdalmaim vannak, sokszor az ágyat kivánom, magamat egyenesbe tenni....de vannak napok amikor abszolut nem fáj semmim! Ha fáj is vagy a sok ülés, többet ülök, mint állok, vagy a sok hajoló munka okozza...pedig imádok dolgozni! Jelenleg akupunkturára járok, és jobb tőle...dokit is kérdeztem hogy terhesség alatt is lehet e ezt folytatni, azt mondta hogy semmi akadálya! Porckorongsérvem van a derekam tájékán az L4/L5 csigolya! Én már kérdezősködtem, azt mondtak kilehet hordani, de a szülés császáros volna! Nagyon vágyódok a második babára! Ti bevállalnátok?
2014. márc. 27. 08:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Hat olyan 80%, hogy bevallalnam. Csak szerintem nagyon nehez lesz neked, mikor nagyobb lesz a poci. Mekkora a nagyobb gyerkoc?
2014. márc. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sosem volt sérvem, és nem is a szülés után alakult ki, hanem egyszerűen csak jött, kb. amikor a manóm 2,5 éves volt! Jelenleg 3,5 éves lesz, szóval jól jönne egy kistesó!
2014. márc. 27. 09:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze, elhiszem.:) Hát akkor hajrá! Hátha még javul az akupunktúrától!! Sok sikert! :)
2014. márc. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2014. márc. 30. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!