Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak sincs befordulva a baba?

Másnak sincs befordulva a baba?

Figyelt kérdés
31 hetes vagyok,ma voltam uh.-on és faros a baba.Mintha rám akartak volna ilyeszteni hogy ennyi idősen ez nem jó.Más is volt így hogy ennyi idős terhesen még nem volt befordulva a babó?
2009. dec. 17. 16:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mesélte a nőgyógyászom, hogy a legfurcsább babája nemrég született. 31. héten faros volt, 36. hétre végre befordult, majd a 38. héten farral volt és végül a 40. héten fejjel született.
2009. dec. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia én 37+4 vagyok de az én babám sincs még befordulva.Nst-n azt mondták olyan lent van hogy némelyik fejvégű nincs annyira:)
2009. dec. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
34 hetes vagyok, az enyém sincs még befordulva. Engem a dokim már a 29. héten ijesztgetett.
2009. dec. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem meg nem ijesztgetett senki, én magam voltam betojva, hogy császár lesz a vége. 32 hetesen is faros volt még, ráadásul becsült súlya 2600g volt. Féltem, hogy ha így gyarapszik, nem lesz helye időben megfordulni, de szerencsére a 34 hét körül megfordult. Pont tegnap voltam uh-on, lefelé van a kicsike.


37+5 kismami

2009. dec. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 edus83 ***** válasza:
32HETES VAGYOK ÉS ÉN IS PONT ÍGY VAGYOK!!!!!!!!!!!!REMÉLEM,HOGY BEFORDUL NEKEM IS ,ENGEM IS RIOGATNAK ÉS ÁLLANDÓAN CSÁSZÁRRAL JÖNNEK:((!!!!!!!!!!JÖVŐHÉTEN MEGYEK UH,REMÉLEM VÁLTOZOTT A HELYZET!!!!!!!!!
2009. dec. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!

1 hónapos a kisfiam,nem fordult be,császár lett belőle,de volt egy kismama az osztályon mikor szültem,akinek utolsó nap fordult be,szóval fel a fejjel,még bármi lehet!Ja,a császár sem borzasztó,amugy én is szüléspárti vagyok,de nem érzem úgy hogy lemaradtam volna valamiről,itt a kisfiam,épen,egészségesen,ez a legfontosabb!Mindenkinek egy kalappal!Üdv:1 hós anyuci

2009. dec. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem 31 hetesen fordult farral, aztán a 36(!). héten állt irányba. 3770gr-mal született, és mostmár 15 hónapos :-) Minden rendben lesz. Ha megfordul, megfordul, ha nem (mert nincs elég helye, vagy úgy nem lenne neki biztonságos), akkor megcsászároznak.

2009. dec. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
37 hetesen fordult meg. A rokonságban volt, hogy a 39.héten, volt olyan, aki farosan szült spontán. Ne aggódj. A 35. hétig a dokik sem nagyon szoktak. A neten vannak praktikák, tornagyakorlatok, amivel a fordulásra lehet "biztatni" a kicsit.
2009. dec. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat,azért fordultam hozzátok,mert azt mondta az orvos ha 35 hétig nem fordul be,akkor már nagy a valószínűsége hogy nem is fog,mert nem lesz helye,de ahogy látom ez megcáfolandó:)De ha császáros lesz,attól sem félek jobban mint a sima szüléstől,nekem az a lényeg hogy minden rendben legyen.vegyes érzésekkel vagyok már,néha már nagyon szeretném ha kinnt lenne,de néha nagyon rám jön a félsz a szülés miatt és az az után váró felelőségtől,és hogy jól csinálom-e majd.lesz segítségem is nem maradok magamra,mégis szinte minden este ezekkel gondolatokkal alszom el.És sokat jár a szülés a fejembe hogy lesz,mi lesz,pedig nem akarom,mert úgyis minden úgy történik ahogy annak történnie kell.remélem nem leszek ettől depis??!!!
2009. dec. 18. 10:28
 10/11 anonim ***** válasza:

Mindig elcsodalkozom, hogy orvosok, akik ugyanabban az orszagban praktizalnak ennyire ellentetesen tudnak hozzaallni fontos dolgokhoz..N.

A lenyeg: az elso babam 28 hetesen fejjel lefele volt mar, de a doki azt mondta, hogy ez nem jelent semmit, siman megfordulhat (egyebkent a meretei 30 hetesek voltak). 30 hetesen masik doki nezett uh-val, akkor ismet faros volt, o sem ijesztgetett. 33 hetesen a szuleszno tapogatta a fekvest, ismet fejvegu volt es csak annyit mondott, hogy remelhetoleg igy marad.

Most a 2. babammal vagyok a 31. hetben, rendkivul mozgekony baba, en most igen vekony vagyok, minden rezduleset erzem. Meg siman mozog.

a mult heten peldaul ketszer is helyzetet valtott.

2009. dec. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!