Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges, hogy még mindig...

Lehetséges, hogy még mindig nem nőttek a melleim? Egyébként is picik a melleim, de most a 30. hétben is még ugyanakkorák, még fél cm-t sem nőttek. Előtej már itt-ott csordogál. Fog még nőni?

Figyelt kérdés
2008. júl. 24. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:

En ugyan meg csak 21+4 hetes vagyok, de az en melleim sem lettek jelentosen nagyobbak, csak teltebbek.

Es a mellbimbom lett sotetebb joval.

2008. júl. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azért mert valaki terhes, nem törvényszerű, hogy hatalmas mellei legyenek. Nekem eddig sem volt nagy mellem, most sem nőtt sokat (25 hetes vagyok), inkább a formája változott, súlyosabb lett és a mellbimbóm lett nagyobb, sötétebb.

Szerencsére a ciciméret egyébként sem befolyásolja a szoptatás sikerességét és tulajdonképpen nekem ez a lényeg!

2008. júl. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia én a 36.hétben vagyok de nekem sem nött semit viszont a bimbó igen és sötétebb is lett és előtejem is van.Azt mondják szülés után fog bedurranni.Amikör a tejbelövellés megtörténik.Különben a védőnénim azt mondta a kicsi mellből is ugyanolyan jól tud lakni a baba mint az orbitális méretűből.üdv és jó babavárást.
2008. júl. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nem vagyok ugyan babás, de nekem minden mensi előtt fáj a mellem, és megduzzad. Hidd el, nem jó ez! Nagyon fáj, és csak egy kínszenvedés az egész. Örülj neki, hogy csinos, szép kis melleid vannak! És a többiek is! Én meg csak irígykedem! :-)

2008. júl. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En 31 hetes vagyok, nekem se nott meg a mellem (bar nem is nagyon szeretnem, szerintem igy is eleg nagy :)). Gondolom szules utan azert mindenkepp nagyobb lesz a tejtol...
2008. júl. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!