Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az orvosom diétára (sószegény,...

Az orvosom diétára (sószegény, zsírszegény, kerüljem a kenyérfélét, tésztafélét, semmi édes, stb. , sok gyümi, zöldség) fogott, mert 21 hetesen híztam 10kg-ot! Nem árt a babámnak a diéta?

Figyelt kérdés
Most vagyok 168cm és 71kg!Nem is ez a gond,csak nekiálltam fogyni,és megilyedtem,hogy nehogy baj legyen a babóval!
2008. júl. 24. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem veletlenul kuldott a doki dietara. Ez a babaert is van. Ne izgulj, mindkettotoknek jot tesz, ha vigyazol kicsit a taplalkozassal. En 21 hetesen 6 kilot hiztam.

Boldog BAbavarast :-)

2008. júl. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Semmi baja nem lesz a babádnak, sem neked. Egyszerűen egészségesen táplálkozol és gondolj arra, hogy amit Te megeszel, azt kapja a babád is.

Nekem is javasolta a dokim ezt a diétát. Próbálom betartani, próbálom, csak nem mindig sikerül:)

2008. júl. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Terhesen alapbol igy kene taplalkozni.

Nem terhesen is, de terhesen meg inkabb.

Szoval ne aggodj, az a helyes, ahogy most etkezel, a babanak is es neked is.

2008. júl. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Akkor megnyugodtam,csak a fogyás aggasztott,eddig kb 1.5kg...,ja és szedek terhesvitamint is,remélem mident megkap a babám..
2008. júl. 24. 12:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, semmi baja nem lesz a babónak! Ha szeded a vitaminokat, akkor pláne nem! Igazából az édességekből, kenyérfélékből stb. nem is nagyon tudnak hasznosítani a kicsikéink, a sok gyümiből, zöldsiből viszont annál inkább! Többet ér néha a kevesebb...

Persze szövegelni könnyű, nekem is néha lecsúszik egy-egy szalonnás kenyér vastagon megvajazva este 11-kor:( De tudom, hogy ezzel nem használok a babunak, a sok tejjel, hallal, zöldsivel annál inkább:)

2008. júl. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!