Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sok a gyomorsavam. Reggelente...

Sok a gyomorsavam. Reggelente hányok és egész nap émelygek, fáj a fejem. A sok savra mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
7 hetes vagyok.
2009. dec. 17. 18:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Reggel, mielott felkelsz, egyel par szem haztartasi kekszet. Meste keszitsd oda az agy melle. Az emelygesre pedig gyomberkekszet egyel, mert a gyomber elveszi az emelygest. Az Ikeaban nagyon finomat lehet kapni. :o)
2009. dec. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
orvost!
2009. dec. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia!Savra a cukormentes RENNIE-t ajánlom. Hatásos és szabad a terheseknek is!

Hányásra, émelygésre csak annyi, hogy soha ne hagyd, hogy üres legyen a gyomrod. Mindig rágcsálj valamit.......előbb utóbb jobb lesz!

2009. dec. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
35%

Szia!

Nekem kiskorom óta refluxom van. Vagyis sok olyan kaja van, amitől sok a gyomorsavam és ég a gyomrom. Nekem úgy ajánlottak egy rost tablettát, amit kaja után kell bevennem és mivel lugosít nem lesz sok savam. Most már bármit ehetek. Nagyon örülök neki!

Ha érdekel szívesen megírom a nevét!

Szép napot!

2009. dec. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
35%

Bocsi azt elfelejtettem mondani, hogy mikor kismama voltam, akkor is szedhettem, mert semmi káros anyagot nem tartalmaz, nem gyógyszer!

Szép napot mégegyszer!

2009. dec. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem jött be a Rennie, az egyetlen ami segített: egy pohár hideg tej.
2009. dec. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Salvus gyógyvíz!
2009. dec. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia! Sok sok tej. Nekem ez bevált.

Én is nagyon gyomorégős voltam főleg így a vége felé, mondtam is, hogy lízingelni kellene egy tehenet, a parkolóban elférne. Amúgy van rá homeós bogyó is, nem tudom a nevét, de a patikában nagyon értenek hozzá, de mivel nekem a tej segített ezért nem vettem mást.

39 km

2009. dec. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Rennie, és a legjobb az anacid!Nekem engedte a dokim, és ezt iszom!

A hányingerre b6 és enni, enni, és enni!Mindig keveset, sok folyadékkal!Pl teát hidegen csak kortyolva!

2009. dec. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2009. dec. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!