Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes vagyok, sokadig...

33 hetes vagyok, sokadig vizsgálat erősíti meg, hogy egy héttel előrébb van a terhesség. Mégse módosítják a terminus dátumát. Miért?

Figyelt kérdés
2014. márc. 28. 19:14
 1/9 A kérdező kommentje:
*sokadiK, pardon
2014. márc. 28. 19:14
 2/9 anonim ***** válasza:
12. hét után vagy 20 hét után (nem tudom már pontosan) de nem módosítják a dátumot. Nekem annak idején mondtak mindent,egyik doki szerint egy héttel kisebb, másik szerint egy héttel nagyobb, aztán végül időre született napra pontosan. (mondjuk én tudtam, pontosan mennyi idős valójában mert hőmérőztem, ovu teszteltem és tojás fehérje nyákom is volt mikor fogant)
2014. márc. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Dátumtól függetlenül, ő úgy is akkor bújik ki amikor neki jólesik. :D
2014. márc. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Egy olyan forgatókönyvtől tartok, hogy alapból egy héttel idősebb, esetleg terminusig se indul be a szülés és MÉG EGY hetet rávárnak... ezt nagyon nem szeretném.

Létezik olyan opció, hogy mondjuk én az önrendelkezési jogommal élve kérem, hogy a terminus napjánál tovább ne várjunk?

2014. márc. 28. 19:19
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezen ne aggódj előre! Az utolsó hetekben úgyis gyakrabban nézik a méhlepény állapotát, és ha az már nem megfelelő, akkor terminustól függetlenül indítják a szülést.
2014. márc. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az első trimeszterben is nagyobbnak mérték a babát?
2014. márc. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Minidig is egy héttel nagyobb volt? Azért mert most nagyobbnak mérték az semmit nem jelent. Még ha lehetne sem kérném, hogy ilyen miatt indítsák be a szülészt, tudja az a kis magzat mikor kell kijönnie. És ha 1 héttel tovább van bent akkor mi van, ha jól érzi magát? 35 héttől van heti ctg ha gond van ott kiderül. Már írtam, hogy nekem egyik doki ezt másik azt mondta, harmadik meg megint mást. 39 héten 3200g ra mérték a babám, 4100g született 1 hét múlva. (40 hét napra pontosan jött) Szerinted a baba hízott 800g ot 1 hét alatt vagy rosszul mérték?!
2014. márc. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem a szulesznom azt mondta, h 40+1 napnal mar kerhetem, h inditsak addig nem engedik. De lehet, h korhaz valogatja.
2014. márc. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
5-9 nap között ingadozott az eltérés. Tudom a fogantatás napját, így biztos, hogy egy héttel idősebb.
2014. márc. 28. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!