Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor a terhesség megállapítás...

Mikor a terhesség megállapítása céljából megyek a kórházba, kell beutaló? Ha nem, akkor mikor nyitják az ajtót, és mindenki beadja a beutalóját, mit kell odaadni?

Figyelt kérdés

2014. febr. 27. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Gondod van? Vérzel? Görcsölsz?

Ha egyik sem akkor ne a kórházba hanem a nőgyógyászati szakrendelésre menj.

2014. febr. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A nőgyógyászatra szerintem amúgy sem kell beutaló. Vagy legalább is nem mindenhol, nálunk speciel nem kell beutaló oda. Csak időpont.

Érdeklődj utána, hogy nálatok hogy megy. Ha nem kell se beutaló, sem időpont, akkor beadod a betegkártyádat, mikor kijön egy ott dolgozó. Ha kell időpont, akkor pedig elmész a kapott időpontra és vagy ugyanúgy beadod a betegkártyádat, vagy automatikus szólítani fognak.

Ha bármi probléma van, ami sürgősségi ellátást igényel, akkor pedig se időpont, se beutaló nem kell, akkor csak odamész és ellátnak.

2014. febr. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget, valószínűleg hülyén fogalmaztam meg a kérdést, de arra voltam kíváncsi, amit válaszoltatok, szóval köszönöm. :)
2014. febr. 27. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!