Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy lehet terhesség alatt...

Hogy lehet terhesség alatt helyes testtartással lenni? És ha nagyon alacsony a normál testhőm, a 36,6lehet hőemelkedés?

Figyelt kérdés

1.kérdéshez:

ha kihúzom magam,a lapockám,akkor a hasam feszül és ez kellemetlen,viszont ha "begörbülök",akkor a hátam fáj.Esetleg valami mágneses tartásjavítót lehet használni?

2.ilyen alig 36°vagy egy kicsivel afölött van a "normál" testhőm,és a fiam beteg,NEM lázas,viszont nekem fáj a bőröm,mint mikor lázas vagyok.De a hőm csak 36,6°.Ezt már kezeljem?És mivel?


2009. dec. 17. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:

37-től van hőemelkedés. Én 38-tól szednék csak gyógyszert. Az a legbiztosabb, ha Te is elmész dokihoz, főleg várandósan ajánlott, döntse el ő, hogy mi van veled.

Hátfájásra nem tudok sajnos mit mondani.

Hány hetes vagy?

2009. dec. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mióta terhes vagyok ált 37-37,2 a hőm.Én úgy tudom terhességnél magasabb picit,és 37,5 től van hőemelkedés,38tól láz.Hátfájásra nekem is jó lenne valami jó tanács.
2009. dec. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

17+3hetes vagyok.egész éjjel megvolt ez a "fáj a bőröm" tünet.éjjelre vettem be egy fél panadolt.ma hívtam a védőnőm,hogy mégis mit csináljak,azt mondta szerinte se kell ezt kezelni,sok folyadék,és maradjak ágyban.na mintha ez egy 14hónapos aktív gyerek mellett csak úgy menne:-S

meg ha nem javul este ügyelet.

2009. dec. 18. 08:30
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én testhőm is lent van, 36-36,4 között. És elég gyakran úgy ég az egész arcom, mint mikor hőemelkedésem van. A védőnő és a dokim szerint ez nem probléma, terhességnél előfordulnak ilyen "tünetek" is.


Hátfájás ellen én az elejétől végzek háterősítő gyakorlatot: terpeszállás, térdek behajlítva, törzs előredönt, karok a fej mellett magasban. Lábbal rugózni egy párat, majd karok a test mellett, 2x rugózás, majd karok vissza fel, közben rugózás. Zene mellett nagyon kellemes.

Egy gyógytornásztól tanultam ezt, és nekem nagyon bejött.

Pluszban szoktam 0,5 kg-os súlyzóval a lapockán lévő izmot erősíteni, a doki szerint lehet, de csak addig, míg nem feszül tőle a hasam.

A pocak már hatalmas, ráadásul ülőmunkát végzek, mégsem fáj a hátam, se a derekam.

28 hetes km.

2009. dec. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.tuti náthám van,mert már a torkom is kapar rendesen,szerencsére "lázam" nem lett magasabb.Viszont még mindig fájok.

megpróbálom ma éjjel kialudni magam.Ma már apa is itthon van,tud kelni a babához.

2009. dec. 18. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!