Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Halvány pozitív x epil teszt....

Halvány pozitív x epil teszt. Most akkor terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Január 15-én volt abortuszom ezután február 28-án jött meg az első mensim a másodiknak tegnap kellett volna, de nem jött meg azóta sem. csináltam 2 db x epil tesztet, mind a kettőn nagyon halványan de ott van a második csík ami 5 percen belül megjelent. szerintetek?

2014. márc. 29. 16:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem tudnád feltölteni a teszted?
2014. márc. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Igen,valoszinűleg újra terhes vagy.Reggel tesztelj még egyet.
2014. márc. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
sajnos nem tudom hogy kell, de épp hogy csak látszik rajta
2014. márc. 29. 16:23
 4/20 anonim ***** válasza:
Hát ha pozi, akkor jó eséllyel terhes vagy. Ez most kívánt terhesség?
2014. márc. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ismét nem védekeztetek? Ezt csak azért kérdezem mert ha védekeztetek akkor szerintem inkább még az előző terhességből maradt hcg a szervezetedben, vagy rosszul csinálták a műtétet (van ilyen) és 1 vagy valami kis rész még bent maradt, vagy iker terhességed volt és a másik babát bent hagyták. (ez nem vicc komolyan ismerek egy párt akinek 5 éves halmozottan fogyatékos gyermekük van és ezért, mert "nem vették észre" az orvosok, hogy kettő van bent) Nem viccelek látogass meg egy dokit szerintem.
2014. márc. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
igen :) nem védekezünk amúgy 3.án és 10.-én voltunk együtt. voltam ultrahangon műtét után, ott nem látszódott semmi sem, szóval nem hiszem de köszönöm a válaszaitokat :)
2014. márc. 29. 16:33
 7/20 A kérdező kommentje:
hétfő reggel még teljesen negatív volt, valahogy van egy olyan érzésem, hogy sikerült de nem vagyok benne biztos
2014. márc. 29. 16:40
 8/20 anonim ***** válasza:
szerintem a halvány teszt is pozitív először nekem se volt egyforma erős a 2 csík tesztelj 2-3 nap múlva akkor már egyformának kell lennie!
2014. márc. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Szerintem tesztelj jövőhéten ugyanekkor is!;)
2014. márc. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Januárban még nem kívánt volt egy baba, most meg már kívánt? furi. :D Na de ha most már szeretnétek ezt a babát akkor remélem erősödik a csík. Majd írd meg.
2014. márc. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!