Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan akit becsapott...

Van itt olyan akit becsapott a terhességi teszt? Úgy értem, negatív teszt ellenére terhes volt? Pozitív történeteket várok.

Figyelt kérdés
2014. márc. 5. 15:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Ugye nem akarod bemesélni magadnak, hogy bár negatív a teszt, mégis terhes vagy?

Ha úgy érzed az vagy, de a teszt nem mutat semmit, inkább menj orvoshoz, hogy a saját szemeddel lásd, és nehogy más probléma legyen!

2014. márc. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem szeretnélek elkeseríteni, de pozitív történeteket általában pozitív teszt után tudnak mondani az emberek. Gondolom nem egy tesztet csináltál, ha mégis akkor ha nagyon bizonytalan vagy, akkor ismételd meg, de sajnos nincs túl nagy esély a tévedésre. Annak a hormonnak amit a teszt kimutat, mindenképpen jelen kellene lennie a terhességnél.
2014. márc. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Nekem így volt, de mint kiderült azért volt még a mensi kimaradás után 5 nappal is negatív, mert rövidek a ciklusaim ezért még nem termelődött elegendő hcg...

Szóval ha ilyen a helyzeted, vagy késői peteéres lehetséges hosszabb ciklusok esetén, akkor végződhet pozitívan...


Mikor kellett volna megjönnie és hány naposak a ciklusaid?

2014. márc. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez nagyon ritka.

Ebben ne reménykedj, ne általad magad...

2014. márc. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez ritka,nálam volt ilyesmi.Késett és másképp éreztem magam,mint szoktam olyan érzés volt,mint mikor a fiammal terhes voltam meg kell hagyni,hogy a fiamnál is csináltam vagy 5 tesztet mire az 5. pozitív lett napok múlva.Na szóval negatív volt a teszt még egy hét múlva is,de megjönni nem jött.Aztán már 12 napja késett mikor pozitív lett a tesztem.Tehát teljes mértékben megéreztem a terhességet,aztán sajna 3 napra rá volt egy spontán vetélésem.
2014. márc. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
akkor en a ritka csapat.koze tartozom.mert.negativot mutatott a korhazi terhesegi teszt es kozbe terhes voltam a 3.ik babammal
2014. márc. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem akarom áltatni magam, sőt...

Ez lenne a 4. terhességem. Van 2 gyerkőcöm, és egy évvel ezelőtt döntöttünk úgy, hogy ha a harmadik jönni akar, hát jöjjön :-)Tavaly kb ilyenkor terhes lettem, de az sajnos missed ab-bal végződött.

Az első terhességemet leszámítva eddig mindegyiknél már a nemvárt előtt tudtam, hogy terhes vagyok.

Egy ideje (nagyjából 1,5 éve) hosszabbak lettek a ciklusaim. KB 35-40 nap között áll meg, és elég rendszertelen. Van, hogy 28 nap; van, hogy 32, volt már kb 50 is. Az utolsó 3-4 hónapban 35-38 naposak. Naptár szerint február 6-12 között lehetett peteérésem, ekkor "dolgoztunk is az ügyön". 13-án barnáztam egy keveset. Ekkor lehetett a peteérésem (gondolom)

A lényeg, hogy február 20-ra nem vártam.

24-én teszteltem először, nem tudom eldönteni, hogy halvány pozitív-e, vagy csak én akarom annak látni.

A következő teszt 28-án volt, majd ma. Egyik sem lett azonnal pozitív,és a neonfénynél nekem max halvány pozitívnak tűnik.

Félreértés ne essék, nem akarok görcsösen gyereket, tehát nem hinném, hogy álterhes vagyok. (vannak egyéb, klasszikus terhes tünetek is: hányiger, szédülés, hangulatingadozás, mellfeszülés)


És ha nem a terhesség, akkor még mi okozhat ilyen tüneteket? 33 évesen klimaxolnék? Vagy valami női betegség lehet?


Tudom-tudom, menjek orvoshoz... Meg is fogom tenni hamarosan. De addig is kíváncsi vagyok, hogy tapasztalt-e valaki hasonlót.

2014. márc. 5. 19:53
 8/9 anonim ***** válasza:
Hátha jár még erre valaki :D. Nemvárt előtt egy nappal negatív lett egy olyan teszt,amit elvileg már négy nappal előtte is el lehet végezni. Másnap meg is jött egy fél napra,de abbamaradt. 4 nap múlva erős pozitív teszt :D
2014. máj. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ritkán fordul elő,hogy teszt negativ és terhes vagy.ritka az is,ha a teszt pozitiv,de nem terhes vagy hanem betegség
2021. aug. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!