Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet hogy most hülyeséget...

Lehet hogy most hülyeséget kérdezek, de a babám fejvégű fekvésben van,18 hetes vagyok, és ez ilyenkor normális?

Figyelt kérdés
A végén tudom ez lesz a normális, de én még csak a 18. héten vagyok, meg fog fordulni még, vagy végig így fog feküdni? Nekem a lepény a mellső falon, mélyen tapad.
2009. dec. 18. 08:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Összevissza fog még forgolódni, mikor hogy kapják el uh-n, ne izgulj :)
2009. dec. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt csak a jó Isten tudja, hogy meg fog-e még fordulni. Reméljük, hogy már így marad és ilyenkor ez normális, ne izgulj. (mondjuk ilyenkor az is normális ha még keresztben fekszik vagy farvégű fekvése van, mert még van helye forogni) Szóval ilyeneken feleslegesen ne túráztasd magad.
2009. dec. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem is mindig farfekvéses volt az UH-n, de 3x éreztem eddig, hogy teljesen megfordul.

Nyugi, még most bőven van helye mocorogni, forgolódni. A lényeg, hogy a végén beforduljon a jó irányba.

28 hetes km.

2009. dec. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor még olyan bukfenceket csinál, hogy csuda. naponta többször is változtathatja a fekvését. A 28. hét után várható, hogy véglegesen befordul, de akkor se késő, ha csak a vajúdás közben fordul be fejvégűbe.
2009. dec. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az enyém akkor kivétel, az első perctől fogva denevért játszott bent, haránt feküdt egyszer, de utána vissza fejvégűnek fordult. ÉS egy 360fokos bukfence volt.

6hós anyuka:)

2009. dec. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem 18 hetes korom ota fejvegu a babo, foleg mikor rakukkantunk UH-val, amugy mocorog o rendesen. Kivetel nelkul minden UH-n fejvegu fekveses volt. Igaz most mar ketlem, hogy nagyon forogna, hisz szegenykemnek mar nincs sok helye. Egyszoval szerintem semmi gond vele.

36+6 hetes km

2009. dec. 19. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez teljesen normális, hiszen annyi még a hely, hogy egyfolytában forgolódik:) Biztosan meg fog fordulni, emiatt ne aggódj:)

Boldog Babavárást!

2009. dec. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!