Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit lehet tenni annak érdekeké...

Mit lehet tenni annak érdekekében hogy lassuljon a hízás üteme ha többet szedtél fel mint kellett volna, de ne essen át az ember a ló másik oldalára és biztos hogy megkapjon minden szükséges tápanyagot a kicsi?

Figyelt kérdés
Édességet, tésztaféléket eddig sem tömtem magamba, inkább igyekszem sok gyümölcsöt, zöldséget enni, mégis csak úgy másznak fel a kilók sajnos. Eléggé hízásra hajlamos vagyok genetikailag.
2014. márc. 30. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a 180 grammos szénhidrát diétát, amit cukros kismamáknak is ajánlanak. Nekem nagyon bejött. Emellett én sokat mozogtam is, nem versenyszerű sportra kell gondolni, de mindennap sétáltam kb. 8 km-t (munkahelyemre és haza), emellett kismama tornáztam, szerintem ez is segített a kilókat kordában tartani.
2014. márc. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem sikerült semmit sem tenni ellene.30 kilót híztam,igaz vékonyan kezdtem,és nem is látszott meg ez a súly,de akkor is ennyi volt.Zavarni zavart,de végül amilyen gyorsan feljött,olyan gyorsan le is ment.
2014. márc. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne egyél se fehér kenyeret se fehér lisztből készült ételeket.Válassz teljes kiörlésű,teljesértékű ételeket.

Vácsorára zöldséglevest,főzeléket,gyümölcsöt,ilyesmiket egyél.Hány hetes terhes vagy?Hány kilóval kezdted a terhességet?Most hány kiló vagy?Ha sokat hízol az sem a babának sem neked nem jó.

2014. márc. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én hiába híztam sokat,minden értékem tökéletes volt,sőt egészségesebb voltam mint a legtöbb kismama.Nem tudtam volna megvonni magamtól a szénhidrátot,mert rosszul lettem volna.
2014. márc. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
20 hetes vagyok es 8 kilonal tartok...Nem nagyon eszem tesztat es kenyeret...Viszont rengeteg gyumolcsot...Epp most tiltottak le a tul sok gyumolcsrol,mert attol hiztam eddig is ilyen utemben...Probald meg te is hogy kevesebbet eszel,es az is inkabb a delelotti orakban legyen...Helyette zoldsegeket kell ennem tobbet...Na az nagyon nehezen megy!Ugy erzem magam mint egy kecske amikor nekiallok a zoldseges halomnak!remelem meg lesz az eredmenye...
2014. márc. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!