Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyíregyházi kismamák ti hol...

Nyíregyházi kismamák ti hol csináltattátok meg a kombinált tesztet?

Figyelt kérdés
Nekem a védőnőm adott papírt, de a 12 hetes uh-n, közölték nem írnak rá tarkóredő méretet, ezáltal nem is tudtam elmenni a kombinált tesztre. Felháborító.

2014. márc. 30. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
En most 26 hetes vagyok. Kombinaltat nem csinaltattam. Mi az, hogy nem irjak ra a 12 hetes genetikain a tarkoredo meretet??? Az nagyon fontos!! Nekem rairtak decemberben, NT a jelolese.
2014. márc. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Tudom mi a jelölése, már van egy gyermekem, vele még ráírták. Most valami harc van az ÁNTSZ meg a korház között, és hiába viszed a papírt, csak annyit irnak rá hogy Cut-off alatti, orrcsont detectálható. Most már nem írják rá. Csak ez annyira bosszantó.
2014. márc. 31. 07:03
 3/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk en eleve csak kiskonyvvel mentem be. De leletet amit kaptal azon rajta van?
2014. márc. 31. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nincs.
2014. márc. 31. 08:11
 5/9 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Gondolom már mire ezt olvasod, már nem aktuális ez a dolog.

De én ugyanígy jártam, ahogy Te is.

Elmentem a friss 12 hetes genetikai UH-os lelettel az ÁNTSZ-be, ahol közölte az asszisztens, hogy mivel nincs lemérve a nyaki redő, emiatt nincs értelme az egész vizsgálatnak.

Nekem is annyit írtak, hogy cut off alatti, de ide számszerű adat kellene,mivel azzal kalkulálnak később.

Én még visszakocogtam a nődokimhoz, hogy akkor most mi is van?

Aztán megsúgta, hogy az a lényeg, hogy az ÁNTSZ nem járható út.

Elmehettem volna magánba, ki tudtam volna fizetni, de úgy felhúztam magam az egészen, hogy hagytam az egészet.

19 hetes kismama

2014. máj. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Azóta én hétfőn átestem Debrecenben az amnión, amit egyébként is megcsináltattam volna.

(39 éves vagyok)

Három hét múlva kész az eredmény is.

Úgyhogy most arra várok.

Veled mi újság? Mennyi idős várandós vagy?

2014. máj. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szia! Igen arra megy ki az egész, hogy magán uton fizesd. De akinek nincs annyi pénzel elveszik ezt a lehetőséget. Én most vagyok a 21. hétben. Minden rendben van velünk. Ti hogy vagytok?
2014. máj. 17. 07:28
 8/9 anonim válasza:

Igen, sajnos ez van. Én annyira felhúztam akkor magam, hogy csak na. De most már nem zavar, mert amúgy is akartam amniocentézist.

Mi jól vagyunk, köszönöm szépen. Máj. 28.-án megyünk Debrecenbe, genetikára, akkor tudjuk meg a magzatvízvétel eredményét. Mivel nem hívtak fel, gondolom minden rendben van. :)

Voltunk 4D UH-on is a héten, nagyon jó volt látni, hogy jól érzi bent magát a kisfiunk.

Én okt. 2-ára vagyok kiírva, Te mikorra várod a babádat?


A legjobbakat kívánom Neked/Nektek, boldog babavárást! :)

2014. máj. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Én október 3-ra vagyok kiírva, és 18 hetes genetikán kislányt mondtak. Majd írj m volt az eredmény, kiváncsi vagyok, de szerintem minden rendben lesz.

Mi is nemsokára készülünk 4D-re, már apa is szeretné látni a babát :)

2014. máj. 25. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!