Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama akinek...

Van itt olyan kismama akinek a 15. hét után alakult ki hematóma? Lenne pár kérdésem?

Figyelt kérdés
Felszívódott a hematóma? Volt vérzés miatta? Gyógyszert kellett szedni rá? Volt emiatt a továbbiakban probléma a terhességgel?
2014. márc. 31. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, nekem volt. Egy 2cm átmérőjű hematóma lett a méhemben a belső méhszájhoz közel.

Egy ér pattant meg a méhfalban, emiatt lett a hematóma.


Én véreztem nagyon 4 napig, de utána elmúlt szépen. 4 napig feküdnöm kellett.

Napi 1000mg C vitamint kellett szednem és napi 3x2 MagneB6-ot is. És Rutascorbint is szedtem mellé (magamtól)


Továbbiakban semmi bajom nem volt, most vagyok a 33.héten :)

2014. márc. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1 hét alatt szívódott fel a hematómám :)
2014. márc. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem a lepényen van. Nem vérzek, uhn vették észre. Viszont semmit nem kaptam rá, még csak azt se mondta a doki hogy szedjek magnéziumot. Akkor marad az önszorgalom. Remélem nem lesz gond.
2014. márc. 31. 12:30
 4/5 smileyka27 válasza:
Szia:)Nekem is hasonlo gondom van csak en most vagyok10hetes....nem verzek es nem kaptam ra semmi gyogyszert...neked hogy alakult azota?
2015. júl. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia! Ma már, több mint 1 éves a kisfiam. :) Szedtem napi 1 db rutascorbint, meg sok magnéziumot.
2015. aug. 28. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!