Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatti hematómával...

Terhesség alatti hematómával meddig nem volt szabad dolgoznotok?

Figyelt kérdés
9 hetes 5 napos terhes vagyok barnáztam két hete, rögtön orvoshoz mentem kaptam utrogestánt meg fekvést írt elő az orvos. Két nap alatt elmúlt a barna folyás, de sajnos a héten újra barna folyásom lett. Megint rögtön mentem a dokihoz a babám 26 mm és észre vette,hogy van egy hematómam ami 14 mm hosszú és 7mm széles. Most fekszek egész nap,két hét múlva kell vissza mennem a dokihoz. Szedem az utrot, magnéziumot,c vitamint,rutascorbint. Ha felszivodik addigra szerintetek visszaküld dolgozni? Nem azért kérdezem mert akarok,hanem mert aggódom a babáért.

2014. márc. 29. 11:26
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem volt haematómám, sokkal nagyobb volt mint a baba, de mehettem dolgozni (irodai munka). direkt rákérdeztem a dokinál.
2014. márc. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Nekem is volt mindkét terhességnél.Engem egyből táppénzre vett,sőt veszélyeztetett terhesség lett.23hkm
2014. márc. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elég sokat olvasok utánna és szinte mindenki fekszik de sehol nem olvasom,hogy meddig. Nem Magyarországon élek itt olyan a törvény, hogy egy hónap utáni betegszabi után komisszió dönti el, hogy folytatódhat-e a betegszabi. Két hete vagyok itthon még van egy két és fél hetem aztán ha az orvos azt mondja vissza kell mennem akkor sajnos nem tudok mit csinálni mert a komisszión se nagyon adják meg. Nekem most nem kérdés, hogy a baba a legfontossabb csak attól tartok,hogy visszaküld dolgozni. Neked felszívódott a hematómad?
2014. márc. 29. 14:14
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
5 hetesen volt nekem eloszor, egy het utan felszivodott es dolgozhattam tovabb, 15 hetesen viszont rendesen vereztem miatta. 1 het korhaz, majd itthoni fekves, no szex azota is es no munka. 31. hetben jarok. Igy azota minden rendben, de a nehezebb hazimunkat meg mindig masra bizom, nem merek kockaztatni.
2014. márc. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Úgy félek én üzletben dolgozom szinte egész nap állnom kell munkán :-(
2014. márc. 29. 14:45
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én veszélyeztetett terhes lettem és nem is dolgoztam már, a babám fontosabb volt, mint a munka. Én is irodában dolgoztam.
2014. márc. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem is fontossabb mindentől!!!!
2014. márc. 29. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!