Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes kismama vagyok. Még...

20 hetes kismama vagyok. Még dolgozok álló munkám van, ráadásul sokat kell hajolni (vagyis egész 8 óra alatt vagy 1000-szer). Egy dolog hogy nagyon fárasztó. De ártalmas lehet a pici babának? Hiszen otthon is van még rengeteg teendője egy kismamának.

Figyelt kérdés
2014. márc. 31. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Fogod érezni amikor már nem fogod bírni és akkor abba kell hagyni!
2014. márc. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a pocak megkeményedik, pl nekem ha sietek valahova, ez pl egy jel, hogy lassítani kell és sétálni, meg pihenni.


több jelet nem tudok sajnos amiből észre vennéd

2014. márc. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 luxor válasza:
Biztosan érezni fogod, ha lassítanod kell majd! Bár én a munka jellege miatt nem dolgozhatok, most kezdtünk bele költözésbe és a számunkra új lakás felújításába. A munkából rendesen kiveszem a részem, mellette rendezem a hatalmas kertet, segítek a nagyszülőknél. Ahogy halad előre a terhességem egyre többször érzem, hogy kicsit pihenni kell, vagy lassabban csinálni a dolgokat.
2014. ápr. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.
2014. ápr. 20. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!