Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetesek, hogy vagytok?...

38 hetesek, hogy vagytok? Várjátok már, fiu, v lány? Hogy telnek a napok?

Figyelt kérdés
én egyre idegesebb vagyok mindenen,fiam lesz,és nem bánnám már ha most kibujna.dec.31 re vagyok kiirva.elég fáradékony vagyok már,alig birok menni már,meghát 20 kg plussz rajtam.
2009. dec. 18. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!Én még csak 37.hétben járok és kisfiúnk lesz.Én is nagyon nehezen bírom,menni nagyon nehezen tudok és alig alszom és ez miatt nagyon ingerlékenyebb lettem.Az egyik orvos szerint Január 13-ra vagyok kiírva,de a védőnővel megnéztük és december vége január eleje fele fogok szülni.


Milyen nevet adtok a babának?

2009. dec. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát a néven mink is nagyon sokat gondolkodtunk,és még most se biztos a neve,de eddig talán viktor,vagy bence.nektek mi lesz a neve?
2009. dec. 18. 16:21
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is 37 hetes vagyok, jan. 6-ra vagyok kiírva, fiú lesz, Gergő. Tegnap voltam UH-on és még "csak" 1 fokban érett a lepény, úgyhogy a szonográfus azt jósolta, hogy csak jövőre szülök. Pedig nagyon lent van a feje, alig bírok ülni tőle.Amúgy másodok baba.

Nektek vannak már jóslók? Nekem az első terhességem alatt egy darab jósló nem volt( vagy csak nem tudtam, hogy az), pedig időre született. Most meg tegnap óta már néha érzek fájásokat.

Nektek volt már UH? Milyen a lepény érettsége és mekkorára jósolták a bébit? Nekem 2900 gr.

2009. dec. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nincs semmilyen fájásom,csak keményedés.de ezen csodákszom is,mert már nekem egy ideje 111O a méhszáj,sokszor azthiszem,h jönni akar,de nem.remélem éstre veszem,ha igen.nekem elsö baba.1 hete 3kg körülinek mondták.én örülnék,ha 2ünnep között,szoval még szilveszter elött kibujna.
2009. dec. 18. 16:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok.Én január 8.-ra vagyok kiírva.Szintén kisfiúval, Zoltán Krisztián lesz a neve.Nekem a derekam és a lapockám környékén szakad befelé, de ez a legkisebb gondom.Manócskának ugyanis semmi kedve napközben mocorogni, viszont éjjel.Szóval minimum 2 óra mire alhatok, mert ugye számolgatni kellene, hogy legalább a 10 meglegyen.Szóval stresszelek rendesen :).Nst-n meg úgy kell zavargatni.Olyankor a sírás van rajtam.De, tiszta apja lesz, szoktam is mondani.:).Alvás az nem megy, mert se háton se oldalt, majd ha egyszer igazán kimerültem, éppen melyik ér.Nekem a lepény múlt héten volt II-III fokban érett, most hétfőn III. fokban.Jóslók rendesen, keményedés már 28. hét óta, de a doki azt mondta legutóbb hogy még nem nyílok.Na, ezzel is jól összezavart.Remélem meglesz még idén, a doki sem bíztat hogy bent marad amíg kellene, már 33 héten 3kg felettinek nézte.20-kg-nál járok, és vizesedik a lábam is.Valaki biztasson fel, hogy nemsoká már alhatok hason :). Kellemes babvárást Mindenkinek.
2009. dec. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én január 2-re vagyok kiírva, de én úgy beszéltem meg a fiammal, hogy karácsony előtt meglesz. Minden nap azt hiszem, hogy ma fogok szülni :))) Úgyhogy nem fog meglepetésként érni. Vagy mégis?? Szeretném már, ha megfoghatnám, megszagolhatnám, olyan kis édesek. Én kb 10 óra hosszát alszok, nekem még megy. Felébredek én is, hogy elfeküdtem az oldalamat, olyankor átfordulok, ami beletelik vagy 10 percbe, mert nem megy egyről a kettőre, de semmi rosszabb. Engem nem is vizsgált lent a doki, pedig "megpiszkálhatott" volna, hátha elkezdek nyílni, bár lehet, hogy már nyílok, nem tudom.


Könnyű, és mielőbbi szülést mindannyiunknak :))

2009. dec. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is január 2-re vagyok kiírva. Áronnak fogják hívni a picurt. Semmilyen jelét nem tapasztalom magamon, hogy készülődne, igaz karácsony utánra beszéltem meg vele a nagy találkozót :-)

3400-3500 gr-ra becsülik, az alvás csak úgy megy ha a pocakom ki van póckolva egy párnával. A megfordulás borzalmas, rettenetesen nyomja a szeméremcsontomat, ezen kívül más problámám nincs.

Könnyű szülést mindenkinek

2009. dec. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!